مشرف به کوه های کوچک بی شمار (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو ژنراتور خورشیدی 2400w 2232wh در چین است. ما تجهیزات تولیدی پیشرو در جهان-و قابلیتهای تولید قوی داریم. به عمده فروشی عمده فروشی ژنراتور خورشیدی حق بیمه 2400w 2232wh از کارخانه ما خوش آمدید.
تولید کننده نیروگاه قابل حمل 2400 وات برای استقرار کامل نیرو در میدان{1}}
Y024 ذخیره انرژی 2232 وات ساعت را با خروجی متناوب 2400 وات، قابلیت تقویت 2600 وات و حداکثر توان 4500 وات ترکیب می کند. با ورودی خورشیدی 800 وات، خروجی USB 140 وات-C و مجموعه لوازم جانبی شارژ کاملتر، برای خریدارانی طراحی شده است که به پلتفرم برق قابل حمل کلاسی{10}}برای{11}}استقرار 2 کیلووات ساعت{13} نیاز دارند.
Y024 را برای بسته لوازم جانبی استاندارد انتخاب کنید، نه تنها با نام مدل
Y024 و Y024 Lite چندین رقم خروجی اصلی را به اشتراک می گذارند، اما مشخصات شارژ و مجموعه کابل همراه آنها متفاوت است. هنگام تهیه یک پیشنهاد یا سفارش خرید، آنها را به عنوان پیکربندی های تجاری جداگانه در نظر بگیرید.
بسته کابل کاملتر برای منابع شارژ مختلط
- کابل شارژ AC نشان داده شده است
- کابل فندک-به-اندرسون نشان داده شده است
- کابل MC4-به اندرسون نشان داده شده است
- دفترچه راهنمای کاربر و کارت گارانتی نشان داده شده است
- آخرین ورودی AC Y024: حداکثر 700 وات
نمایه شارژ و بسته- متفاوت
- بسته Lite از لوازم جانبی کابل شارژ کمتری استفاده میکند
- مجموعه کابل Lite شامل کابل MC4-به اندرسون نشان داده شده با Y024 نمی شود
- نسخه Lite از پروفایل شارژ AC متفاوتی استفاده می کند
- هنگامی که به پیکربندی Lite نیاز است از PDP اختصاصی Lite استفاده کنید
خروجی نامی 2400 وات در پیکربندی اتحادیه اروپا و ایالات متحده
Y024 در پیکربندی خروجی 230 ولت اتحادیه اروپا و 120 ولت ایالات متحده موجود است. هر دو از توان نامی 2400 وات، حالت تقویت 2600 وات و حداکثر توان 4500 وات استفاده می کنند، در حالی که فرکانس خروجی با نسخه بازار مطابقت دارد.
| مشخصات | نسخه اتحادیه اروپا | نسخه ایالات متحده |
|---|---|---|
| ولتاژ نامی | 230Vac | 120 ولت |
| قدرت امتیازی | 2400W | 2400W |
| حالت تقویت | 2600W | 2600W |
| اوج قدرت | 4500W | 4500W |
| فرکانس | 50/60 هرتز | 60 هرتز |
برای سفارش عمده، کشور مقصد و استاندارد سوکت باید قبل از تولید قفل شود. طرحبندی سوکتهای ایالات متحده و اتحادیه اروپا را به عنوان یک SKU جهانی تلقی نکنید.
ورودی خورشیدی 800 وات در طرح شارژ Y024 مرکزی است
استاندارد Y024 مسیر شارژ 700 واتی AC را با حداکثر ورودی PV 800 وات ترکیب می کند. برای برنامههای خاموش{4}}شبکه و استقرار میدانی، این امر باعث میشود که مطابقت پنل خورشیدی{5}}به جای یک تصمیم جانبی ثانویه، بخش اصلی مشخصات خرید باشد.
- ورودی AC ایالات متحده: 90–140Vac، 12A، 50/60Hz، 700W
- ورودی AC اتحادیه اروپا: 200–240Vac، 6.5A، 50/60Hz، 700W
- ورودی PV: 12–78Vdc
- محدوده MPPT: 16-70 ولت
- جریان PV: حداکثر 13A
- حداکثر ورودی خورشیدی: 800 وات
- ورودی شارژ خودرو: 12 تا 15.5 ولت، تا 8.5 آمپر
در صورت امکان لپ تاپ، دوربین و وسایل الکترونیکی موبایل را از پریزهای AC دور نگه دارید
Y024 شامل مسیرهای خروجی مستقیم USB و 12 ولت برای دستگاه های سازگار است. استفاده از خروجیهای DC{3}}در صورت لزوم میتواند خروجیهای AC را برای تجهیزاتی که واقعاً به منبع AC اینورتر- تغذیه شده نیاز دارند، حفظ کند.
تا 140 وات
نمایههای USB-C تا 28 ولت/5 آمپر و 140 وات برای دستگاهها و کابلهای سازگار USB{4}}C PD گسترش مییابند.
تا 18 وات
یک مسیر جداگانه برای دستگاه های USB عمومی بدون اشغال پریز برق AC فراهم می کند.
12V / 10A
خروجی فندک خودرو از تجهیزات 12 ولت سازگار در محدوده جریان ذکر شده پشتیبانی می کند.
یک پلت فرم کلاس 2 کیلووات ساعت- برای کار میدانی، تداوم اداری و پشتیبان گیری موقت
تجهیزات موبایل را بین چرخه های عملیاتی شارژ کنید
طرح میدانی را از توان شارژر، تعداد دستگاه ها و چرخه های شارژ مورد انتظار در طول روز کاری بسازید.
ایستگاه کاری انتخاب شده و بارهای شبکه را اجرا کنید
از ترسیم ترکیبی رایانه ها، نمایشگرها، سخت افزار شبکه و تجهیزات جانبی برای تخمین زمان عملیات مورد نیاز استفاده کنید.
بارهای ضروری انتخاب شده را اولویت بندی کنید
تقاضای پیوسته را از تقاضای راه اندازی جدا کنید و مشخص کنید که کدام دستگاه ها واقعاً باید در طول قطع برق باقی بمانند.
Y024 مشخصات فنی برای بررسی تدارکات
| مدل | Y024 |
|---|---|
| نوع محصول | نیروگاه قابل حمل 2400 وات 2232 وات ساعت |
| ظرفیت باتری | 2232 وات ساعت |
| خروجی AC دارای رتبه | 2400W |
| افزایش خروجی | 2600W |
| اوج خروجی | 4500W |
| خروجی AC اتحادیه اروپا | 230Vac، 50/60Hz |
| خروجی AC ایالات متحده | 120Vac، 60Hz |
| ورودی شارژ AC | تا 700 وات |
| ورودی خورشیدی | 12–78Vdc؛ MPPT 16-70 ولت؛ تا 13A؛ حداکثر 800 وات |
| ورودی شارژ خودرو | 12-15.5V، تا 8.5A |
| خروجی USB-C | حداکثر 140 وات، شامل پروفایل های فهرست شده 20 ولت/5 آمپر و 28 ولت/5 آمپر |
| خروجی USB- | تا 18 وات |
| خروجی 12 ولت DC | 12V / 10A |
| ابعاد | 457 × 270 × 310 میلی متر / 17.99 × 10.63 × 12.2 اینچ |
| وزن خالص | 20.5 کیلوگرم / 45.2 پوند |
| مرجع حفاظت | IP21 |
برای سفارشهای تنظیمشده-بازار، اسناد انطباق موردنیاز را با پیکربندی دقیق بازار Y024 قبل از ارسال تأیید کنید.
از ردپای 457 × 270 × 310 میلی متر در برنامه ریزی لجستیک استفاده کنید
ابعاد Y024 457 × 270 × 310 میلی متر و وزن آن 20.5 کیلوگرم است. از این مقادیر برای برنامه ریزی کارتن، بارگیری وسیله نقلیه، تخصیص قفسه و محاسبات دستی استفاده کنید.
- عرض: 457 میلی متر / 17.99 اینچ
- عمق: 270 میلی متر / 10.63 اینچ
- ارتفاع: 310 میلی متر / 12.2 اینچ
- وزن خالص: 20.5 کیلوگرم / 45.2 پوند
سه کابل شارژ پکیج استاندارد Y024 را کاملتر می کند
بسته استاندارد Y024 شامل سه لوازم جانبی کابل شارژ به همراه اسناد چاپ شده است. این بسته کاملتر- دلیلی عملی برای حفظ Y024 و Y024 Lite به عنوان پیکربندی تجاری جداگانه است.
کابل شارژ AC × 1
نسخه نهایی دوشاخه و مقصد{0}}بازار را در لیست بسته بندی تجاری تأیید کنید.
فندک-به-کابل اندرسون ×1
اتصال شارژ{0}خودرو همراه با مجموعه کابل استاندارد Y024 را فراهم میکند.
کابل MC4-به اندرسون ×1
از برنامه ریزی اتصال با پانل های خورشیدی سازگار در محدوده ورودی PV Y024 پشتیبانی می کند.
دفترچه راهنما و کارت گارانتی
قبل از تولید، زبان نهایی، نام تجاری و الزامات سند خاص بازار را تأیید کنید.
کارخانه نیروگاه قابل حمل 2400 وات پیکربندی استاندارد Y024 را بررسی می کند
برای تولید عمدهفروشی Y024، چک انتشار ما با نسخه و بستهبندی سفارششده بازار مطابقت دارد، نه تنها با وات عنوان. بررسی های عملکرد، بار، ظرفیت و ایمنی قبل از حمل و نقل اعمال می شود.
- هویت مدل 2232Wh و نسخه بازار تایید شده را تأیید کنید
- خروجی رتبهبندی شده 2400 وات و رفتار کوتاه مدت-افزایش/اوج حداکثری را تأیید کنید
- مسیر شارژ 700W AC نشان داده شده برای Y024 را بررسی کنید
- محدوده ورودی PV و محدودیت خورشیدی 800 وات را بررسی کنید
- تست عملکردهای خروجی AC، USB{0}}C، USB-A و 12V
- هر سه کابل شارژ را با بسته تأیید شده- خارج کنید
- اسناد انطباق مورد نیاز را با نسخه بازار سفارش داده شده Y024 مطابقت دهید
سفارشات عمده فروشی Y024 باید بسته استقرار کامل را قفل کنند
ما نیروگاه های قابل حمل Y024 را برای توزیع کنندگان، واردکنندگان، برنامه های برچسب خصوصی-و خریداران پروژه عرضه می کنیم. یک مشخصات عمده مفید باید نسخه بازار، مشخصات بار، طرح خورشیدی و بسته لوازم جانبی استاندارد را قبل از انتشار سفارش خرید مشخص کند.
120 ولت آمریکا یا 230 ولت اتحادیه اروپا
کشور مقصد، استاندارد سوکت و پیکربندی بازار مورد نیاز.
تقاضای مستمر و راه اندازی
دستگاههایی را که بهطور مداوم کار میکنند از تجهیزاتی با تقاضای راهاندازی کوتاه- جدا کنید.
ولتاژ پنل و مسیر کانکتور
مقادیر الکتریکی پانل را تعریف کنید و استفاده از کابل MC4-به آندرسون را در صورت لزوم تأیید کنید.
مقدار، نام تجاری و اسناد
تعداد سفارش،-الزامات برچسب خصوصی، بسته-، زبان دستی و نیازهای سند را تأیید کنید.
Y024 محصول و سوالات منبع
س: خروجی رتبه بندی Y024 چیست؟
پاسخ: Y024 در خروجی AC 2400 وات، با حالت تقویت 2600 وات و حداکثر توان 4500 وات برای تقاضای کوتاه مدت رتبه بندی شده است.
س: Y024 از چه قدرت شارژ AC پشتیبانی می کند؟
پاسخ: Y024 از شارژ AC تا 700 وات در هر دو پیکربندی ورودی ایالات متحده و اتحادیه اروپا پشتیبانی می کند.
س: Y024 چه مقدار ورودی خورشیدی را پشتیبانی می کند؟
پاسخ: Y024 تا 800 وات ورودی خورشیدی، با ورودی PV 12-78Vdc، محدوده MPPT 16-70V و جریان ورودی تا 13A پشتیبانی می کند.
س: تفاوت بین Y024 و Y024 Lite چیست؟
A: استاندارد Y024 شامل یک مجموعه کابل کاملتر با کابل MC4-به-اندرسون است، در حالی که Y024 Lite از بسته کابل شارژ کاهش یافته استفاده می کند. پروفیل های شارژ AC آنها نیز متفاوت است، بنابراین باید به عنوان پیکربندی جداگانه ذکر شوند.
س: آیا Y024 خروجی 140W USB{2}}C را ارائه می دهد؟
ج: بله. Y024 نمایههای شارژ USB-C تا 28 ولت/5 آمپر و 140 وات را برای دستگاهها و کابلهای USB{6}C PD سازگار فراهم میکند.
س: چه لوازم جانبی با استاندارد Y024 نشان داده شده است؟
پاسخ: بسته استاندارد Y024 شامل یک -به-کابل اندرسون، یک کابل شارژ AC، یک کابل MC4-به اندرسون، یک دفترچه راهنمای کاربر و یک کارت ضمانت است.
س: آیا می توانم نیروگاه های قابل حمل Y024 را به صورت عمده سفارش دهم؟
ج: بله. ما الزامات عمده فروشی Y024 را بر اساس کمیت، بازار مقصد، پیکربندی ولتاژ و سوکت، مشخصات بار، طرح خورشیدی، نام تجاری، بسته بندی و مستندات بررسی می کنیم.
س: برای قیمت عمده Y024 چه چیزی باید ارسال کنم؟
پاسخ: لطفاً کشور مقصد، مقدار، ولتاژ و استاندارد سوکت، بارهای متصل، تقاضای راهاندازی، هدف زمان اجرا، طرح{0}پنل خورشیدی، نام تجاری، بستهبندی، اسناد مورد نیاز و تاریخ تحویل هدف را ارسال کنید.
بسته استاندارد Y024 را برای بازار خود پیکربندی کنید
برای بررسی فنی و تجاری سریعتر، بازار مقصد، مقدار مورد نیاز، ولتاژ AC و استاندارد سوکت، بارهای متصل، تقاضای راهاندازی، مشخصات پنل{0}خورشیدی، نام تجاری، بسته لوازم جانبی نهایی و الزامات سند را شامل شود.
تگ های محبوب: ژنراتور خورشیدی 2400w 2232wh، تولید کنندگان ژنراتور خورشیدی 2400w 2232wh چین، کارخانه
