نیروگاه های صنعتی قابل حمل برای پروژه های B2B
YAZO نیروگاه های صنعتی قابل حمل LiFePO4 را برای توزیع کنندگان، پیمانکاران، ناوگان اجاره ای و خریداران OEM تولید می کند. این محدوده شامل پلتفرمهای چرخدار IP54 و یک پلتفرم خروجی 6000 وات بالا{4} با نسخههای الکتریکی منطقهای 120 ولت/240 ولت یا 230 ولت است.
بر اساس سطح خروجی، نیاز حفاظتی، مسیر گسترش و بازار مقصد انتخاب کنید. برای جزئیات برنامه ریزی بار و استقرار، به ما مراجعه کنیدراه حل برق ساخت و ساز و کارگاه از راه دور.
-
نیروگاه صنعتی قابل حمل 3600W IP54• ظرفیت باتری LiFePO4 3072Wh
• خروجی AC دارای 3600 وات / نوسان 7000 وات
• رتبه حفاظتی IP54 تایید شده است
• ورودی شارژ AC اتحادیه اروپا تا 2500 وات
• ورودی شارژ AC ایالات متحده تا 1800... -
نیروگاه صنعتی 6000W 4608Wh• ظرفیت باتری 4608Wh LiFePO4
• خروجی AC ولتاژ بالا 6000 وات
• اورکلاک 7200 وات / خروجی موج 9000 وات
• پیکربندی 120 ولت/240 ولت و اتحادیه اروپا 230 ولت
• ورودی شارژ خورشیدی تا 2100... -
نیروگاه صنعتی قابل حمل 5 کیلووات ساعت IP44• ظرفیت باتری صنعتی LiFePO4 5040Wh
• خروجی اتحادیه اروپا 5000 وات / خروجی ایالات متحده 4000 وات
• خروجی اوج 7000 وات برای بارهای راه اندازی
• رتبه حفاظتی IP54 تایید شده است
• ورودی AC...
پلتفرم صنعتی را بر اساس اولویت پروژه انتخاب کنید
قبل از مقایسه نسخه الکتریکی دقیق، از پلت فرم محصول برای محدود کردن جهت پروژه استفاده کنید.
پلت فرم محل کار موبایل IP54
بهترین گزینه برای خریدارانی که شاسی چرخ دار ناهموار و نیروگاه صنعتی کلاس 3 کیلووات ساعت- را در اولویت قرار می دهند.
R3 را مشاهده کنید
پلت فرم{0}بالا ولتاژ خروجی
برای پروژههایی که نیاز به خروجی متناوب قویتر یا پشتیبانی از تجهیزات ولتاژ بالا{0} منطقهای دارند، بهترین است.
مشاهده SP-6000
IP54 بالاتر-پلتفرم رزرو
برای پروژه هایی که نیاز به ذخیره انرژی داخلی بیشتری دارند در حالی که در قالب صنعتی IP54 باقی می مانند.
مشاهده R5مقایسه پلت فرم های نیروگاه های صنعتی
| مدل | ظرفیت پایه | خروجی AC | حفاظت | گسترش |
|---|---|---|---|---|
| R3 | 3072 وات ساعت | 3600 وات · افزایش 7000 وات | IP54 | Y2-BAT · تا 15 |
| SP-6000 | 4608 وات ساعت | 6000 وات · افزایش 9000 وات | — | SP-BAT4608 · تا 8 |
| R5 | 5040 وات ساعت | EU 5000W / US 4000W | IP54 | Y5-BAT · تا 15 |
R3 و R5 گزینه های IP54 هستند. SP-6000 برای خروجی بالاتر و معماری الکتریکی 120V/240V یا 230V متمایز است.
نیروگاه های صنعتی برای تامین منابع عمده فروشی و OEM
به عنوان یک تولید کننده نیروگاه صنعتی، YAZO از منابع عمده فروشی، عمده و OEM در سراسر IP54 و پلتفرم های{1} خروجی بالا پشتیبانی می کند. یک تحقیق عملی باید جهت مدل، نسخه بازار، مقدار و هرگونه نیاز تجاری را مشخص کند.
برای اسناد بازار-تأیید سطح مدل و مقصد- را ببینیدکنترل و تست کیفیتوگواهینامه ها و انطباق.
قبل از سفارش، معماری الکتریکی را تأیید کنید
پروژه های صنعتی باید نسخه نهایی برق را قبل از تایید قیمت تایید کنند.
چه چیزی باید در نقل قول نیروگاه صنعتی گنجانده شود
به یک برنامه-برنامه انرژی خاص نیاز دارید؟
ساخت و ساز و کارگاه های از راه دور
بارهای ابزار، تقاضای راه اندازی، زمان اجرا، قرار گرفتن در معرض سایت و استراتژی شارژ مجدد را برنامه ریزی کنید.
مشاهده راه حلقدرت واکنش اضطراری
بارهای حیاتی، اولویت های استقرار، زمان اجرا و شارژ میدانی را برنامه ریزی کنید.
مشاهده راه حلاجاره و قدرت رویداد
ترکیب ناوگان، کلاسهای بار و نسخههای الکتریکی خاص بازار-را برنامهریزی کنید.
مشاهده راه حلسوالات متداول نیروگاه صنعتی
R3 و R5 دو سکوی نیروگاه صنعتی قابل حمل IP54 در این گروه محصول هستند.
هنگامی که خروجی AC قوی تر یا نسخه الکتریکی 120 ولت/240 ولت یا 230 ولت نیاز اصلی است، SP-6000 را انتخاب کنید.
شماره R3 از Y2{4}}BAT، SP-6000 از SP-BAT4608 و R5 از Y5-BAT استفاده می کند.
بله. جهت پلت فرم، نسخه بازار، کمیت و الزامات پروژه را در درخواست خود ارائه دهید.
توصیه و پیشنهاد نیروگاه صنعتی دریافت کنید
پلت فرم مورد نظر، ولتاژ مورد نیاز، بازار مقصد و محدوده پروژه را ارسال کنید.
درخواست های خود را ارسال کنیدمشرف به کوه های کوچک بی شمار (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. یکی از معتبرترین تولید کنندگان و تامین کنندگان نیروگاه های صنعتی در چین است. با یک تیم تولید حرفه ای، ما قادریم نیازهای اکثر مشتریان خود را برآورده کنیم. لطفاً نیروگاه های صنعتی با کیفیت بالا را که در چین ساخته شده اند را از کارخانه ما به صورت عمده فروشی عمده فروشی کنید.