مشرف به کوه های کوچک بی شمار (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو نیروگاه صنعتی قابل حمل 3600w ip54 در چین است. ما{5}}تجهیزات تولیدی پیشرو در جهان و قابلیتهای تولید قوی داریم. به نیروگاه برق قابل حمل صنعتی عمده فروشی 3600w ip54 از کارخانه ما خوش آمدید.
R3|ایستگاه برق صنعتی IP54
تولید کننده نیروگاه صنعتی قابل حمل 3600 وات برای برق محل کار سیار
R3 فضای ذخیرهسازی 3072 وات ساعتی LiFePO4، خروجی متناوب متناوب 3600 وات، قابلیت افزایش 7000 وات و رتبه حفاظتی IP54 را در یک محفظه با فرمت صنعتی چرخدار ترکیب میکند. این برای خریدارانی در نظر گرفته شده است که به یک پلتفرم کلاس 3 کیلووات ساعت- مقاومتر از یک واحد پشتیبان خانگی یا کمپینگ استاندارد نیاز دارند.
منطق انتخاب صنعتی
زمانی که حفاظت از محیط زیست و مدیریت محل کار سیار اهمیت دارد، R3 را انتخاب کنید
R3 دارای کلاس قدرت 3072Wh / 3600W با برخی محصولات پشتیبان{3} با ظرفیت بالا است، اما موقعیت صنعتی آن با رتبه تایید شده IP54، شاسی 55.1 کیلوگرمی سنگینتر و چرخهای بزرگ برای جابجایی مشخص میشود.
پروژههایی که به یک دارایی قوی برای موبایل نیاز دارند
- مناطق کار از راه دور یا موقت که در آن برق شبکه محدود است
- تجهیزات در محدوده AC پیوسته 3600 وات بارگذاری می شوند
- پروژه هایی که IP54 تایید شده بخشی از معیارهای انتخاب است
- استقرارهایی که از ایستگاه برق کلاس 3 کیلووات ساعت- چرخدار بهره می برند
از وات به تنهایی انتخاب نکنید
- بار متصل و تقاضای راه اندازی موتور یا کمپرسور را بررسی کنید
- ولتاژ AC و بای پس مورد نیاز بازار مقصد را تأیید کنید
- منبع شارژ، ولتاژ/جریان PV و مسیر اتصال را تأیید کنید
- هنگامی که یک پروژه به اسناد رسمی نیاز دارد، IP قابل اجرا یا شواهد انطباق را درخواست کنید
مشخصات برق اتحادیه اروپا
خروجی 220–240 ولت با بای پس 3600 وات و ورودی شارژ AC 2500 وات
برگه فنی R3 کنونی یک پیکربندی ولتاژ بالا{1} اتحادیه اروپا با خروجی متناوب 220–240 ولت، حداکثر خروجی پیوسته 3600 وات، نوسان 7000 وات و حالت بای پس 3600 وات را نشان میدهد.
- خروجی AC: 220–240 ولت، 50/60 هرتز، حداکثر 3600 وات
- توان خروجی : 7000 وات
- حالت بای پس: 3600 وات
- ورودی AC: 190–250 ولت، 50/60 هرتز، حداکثر 13 آمپر، حداکثر 2500 وات
- ورودی خورشیدی: 12-148 ولت، MPPT 18-140 ولت، حداکثر 15 آمپر، حداکثر 2100 وات
همان برگه فنی عملکردهای حفاظت از مدار کوتاه، بیش از-جریان، بیش از-ولتاژ، اضافه بار، دمای بیش از-و ولتاژ پایین{4} را فهرست میکند.
مشخصات برق ایالات متحده
نسخه 100-120 ولت خروجی 3600 وات را حفظ می کند اما از محدودیت بای پس 2200 وات استفاده می کند
گرافیک خروجی اختصاصی ایالات متحده، خروجی نامی R3 را در 3600 وات و افزایش ولتاژ را در 7000 وات نگه می دارد، در حالی که ولتاژ AC و توان بای پس را برای پیکربندی 100-120 ولت تغییر می دهد.
| میدان | EU / نمایه ولتاژ بالا- | نمایه ایالات متحده |
|---|---|---|
| خروجی AC | 220–240 ولت، 50/60 هرتز | 100–120 ولت، 50/60 هرتز |
| خروجی رتبه بندی شده | حداکثر 3600 وات | حداکثر 3600 وات |
| خروجی موج | 7000W | 7000W |
| حالت دور زدن | 3600W | 2200W |
| ورودی شارژ AC | 190–250 ولت، حداکثر 13 آمپر، حداکثر 2500 وات | 90–140 ولت، تا 1800 وات |
| ورودی خورشیدی | تا 2100 وات | تا 2100 وات |
رابط خروجی
خروجی AC، 12 ولت DC و USB برای بارهای قابل حمل مخلوط
R3 خروجی های سرپوشیده AC/DC را با نمایشگر مرکزی و اتصالات USB ترکیب می کند. گرافیک رابط فعلی ایالات متحده مقادیر خروجی مستقیم- زیر را فهرست میکند.
3600W پیوسته
از رتبهبندی پیوسته برای برنامهریزی بار AC همزمان استفاده کنید، نه از مقدار موج 7000 وات.
12 ولت / 10 آمپر · مجموع 120 وات
مسیر مستقیم DC برای تجهیزات 12 ولت سازگار در کل خروجی فهرست شده.
USB-A و USB-C · حداکثر 18 وات
گرافیک خروجی R3 فعلی هر دو USB-A و USB-C را تا حداکثر 18 وات شارژ میکند.
برنامه ریزی باتری و زمان اجرا
ظرفیت LiFePO4 3072 وات ساعت با مرجع چرخه 3500+
آخرین گرافیک برنامه R3 یک باتری 3072Wh LiFePO4 را شناسایی می کند و 3500+ چرخه را فهرست می کند. نمونههای زمان اجرا در نمودار تخمینی هستند و نباید جایگزین یک محاسبات خاص پروژه شوند.
- با توان مصرفی واقعی تجهیزات شروع کنید
- تقاضای راه اندازی موتور، کمپرسور یا ابزار را جداگانه اضافه کنید
- تخمین زمان اجرا از چرخه کاری و بارهای همزمان
- تلفات تبدیل و وضعیت واقعی شارژ را در نظر بگیرید
سازگاری باتری توسعه یافته
زمانی که یک واحد پایه 3072 وات ساعتی زمان اجرا مورد نیاز را برآورده نمی کند، Y2-BAT را اضافه کنید
تایید شده است که R3 با باتریهای توسعهدهنده Y2{7}}BAT با حداکثر ۱۵ بسته برای پلتفرم R3 سازگار است. انبساط انرژی ذخیره شده را افزایش می دهد. رتبه خروجی پیوسته 3600 وات اینورتر R3 حد برنامه ریزی بار باقی می ماند.
باتری داخلی 3072Wh
از واحد پایه زمانی استفاده کنید که انرژی ذخیره شده آن از قبل پنجره عملیاتی مورد نیاز را پوشش می دهد.
Y2-BAT · 2048Wh
زمانی که زمان اجرا، به جای خروجی اینورتر، عامل محدود کننده است، ظرفیت سازگار را اضافه کنید.
حداکثر 15 بسته Y2-BAT
کابل مورد نیاز و سیستم عامل یا نسخه سخت افزاری تست شده ارائه نشده است و باید برای پروژه تایید شود.
شواهد استقرار در فضای باز
چرخها و IP54 از استقرار تلفن همراه فراتر از استفاده از پشتیبانگیری در داخل ساختمان پشتیبانی میکنند
پلت فرم 3 کیلووات ساعت را به نقطه استفاده منتقل کنید
تصاویر برنامه فعلی جابجایی در فضای باز و استفاده ترکیبی از بار-را نشان می دهد. خریداران صنعتی همچنان باید قرار گرفتن در معرض محیطی، مشخصات بار و مدارک انطباق مورد نیاز برای کار واقعی را تأیید کنند.
یک گزینه موبایل که در آن برق ثابت در دسترس نیست
از طرح استقرار برای تعریف فاصله حمل و نقل، محیط عملیاتی، منبع شارژ، زمان اجرا و تجهیزات متصل استفاده کنید.
مشخصات فنی
مشخصات فنی R3 برای بررسی تدارکات
| مدل | R3 |
|---|---|
| نوع محصول | نیروگاه صنعتی قابل حمل 3600W 3072Wh IP54 |
| ظرفیت باتری | 3072 وات ساعت |
| شیمی باتری | LiFePO4 |
| مرجع چرخه | چرخههای 3500+ در برنامه فعلی R3 نشان داده شده است |
| خروجی AC دارای رتبه | 3600W |
| خروجی موج | 7000W |
| اتحادیه اروپا / خروجی ولتاژ بالا- | 220–240 ولت، 50/60 هرتز؛ بای پس 3600 وات |
| خروجی ایالات متحده | 100–120 ولت، 50/60 هرتز؛ بای پس 2200 وات |
| اتحادیه اروپا / ورودی AC ولتاژ بالا | 190–250 ولت، 50/60 هرتز، حداکثر 13 آمپر، حداکثر 2500 وات |
| ورودی AC آمریکا | 90–140 ولت، تا 1800 وات |
| ورودی خورشیدی | 12-148 ولت؛ MPPT 18-140 ولت؛ حداکثر 15 آمپر؛ حداکثر 2100 وات |
| خروجی 12 ولت DC | مجموع 12 ولت / 10 آمپر / 120 وات |
| خروجی USB- | تا 18 وات در گرافیک خروجی فعلی |
| خروجی USB-C | تا 18 وات در گرافیک خروجی فعلی |
| رتبه حفاظتی | IP54 |
| ابعاد | 852.5 × 512 × 502 میلی متر / 33.6 × 20.2 × 19.8 اینچ |
| وزن خالص | 55.1 کیلوگرم / تقریباً{1}} پوند |
| باتری انبساط | Y2-BAT 2048Wh; حداکثر 15 بسته به عنوان سازگار فهرست شده است |
اگر یک پروژه صنعتی به گزارش آزمایش، دامنه گواهی، شماره گزارش حفاظتی ورودی{0}}یا بسته انطباق منطقه ای خاص نیاز دارد، قبل از ارسال، آن اسناد را برای SKU دقیق درخواست کنید.
هندلینگ و تدارکات
شاسی صنعتی 55.1 کیلوگرمی نیاز به حمل و نقل و ذخیره سازی برنامه ریزی شده دارد
ابعاد R3 تقریباً 852.5 × 512 × 502 میلی متر و وزن آن 55.1 کیلوگرم است. شاسی چرخ-و-دسته برای ساده کردن جابجایی در نظر گرفته شده است، اما حمل و نقل، بلند کردن و ذخیره سازی باید برای یک واحد قالب صنعتی سنگین برنامه ریزی شود.
- طول: 852.5 میلی متر / 33.6 اینچ
- عرض: 512 میلی متر / 20.2 اینچ
- ارتفاع: 502 میلی متر / 19.8 اینچ
- وزن خالص: 55.1 کیلوگرم / تقریباً{1}} پوند
بسته استاندارد
بسته فعلی R3{1}} اتصالات برق و شارژ خورشیدی را پوشش میدهد
آخرین تصویر بسته، ایستگاه برق R3 را با یک کابل شارژ AC، یک کابل MC4-به اندرسون، دفترچه راهنمای کاربر و کارت گارانتی نشان میدهد.
کابل شارژ AC × 1
نوع دوشاخه و نسخه برق منطقه ای را برای بازار مقصد تأیید کنید.
کابل MC4-به اندرسون ×1
ولتاژ و جریان پانل را با مشخصات ورودی خورشیدی R3 تأیید کنید.
راهنمای کاربر ×1
قبل از تولید، زبان و هر سند{0}}برچسب خصوصی مورد نیاز را تأیید کنید.
کارت گارانتی ×1
کارت چاپ شده را با شرایط گارانتی تایید شده برای سفارش تجاری مطابقت دهید.
پیری کارخانه و QC
بررسیهای کارخانه نیروگاههای صنعتی باید از پروفیل الکتریکی سفارششده R3 پیروی کند
تصویر کارخانه خاص R3{1}}واحدهایی را در خط بازرسی تست پیری و QC نشان میدهد. برای تولید عمده، چک های آزادسازی باید با نسخه ولتاژ تایید شده و مشخصات خرید مطابقت داشته باشد.
- هویت مدل R3، ظرفیت 3072 وات ساعت و نمایه AC منطقه ای را تأیید کنید
- خروجی پیوسته 3600 وات و رفتار موج 7000 وات را بررسی کنید
- محدودیت های قابل اجرا بای پس و شارژ AC را بررسی کنید
- ورودی خورشیدی و عملکردهای خروجی AC، DC و USB را بررسی کنید
- تأیید کنید که مشخصات IP54 به طور مداوم در اسناد سفارش نشان داده شده است
- بسته لوازم جانبی و هرگونه نیاز به گسترش Y2-BAT را با سفارش خرید مطابقت دهید
پیکربندی صنعتی عمده فروشی
سفارشات انبوه R3 باید بار محل کار، محیط و نسخه بازار را مشخص کنند
ما R3 را برای توزیع کنندگان، خریداران کانال های صنعتی، برنامه های اجاره یا پروژه و الزامات برچسب خصوصی- عرضه می کنیم. یک RFQ مفید باید محیط عملیاتی و تجهیزات متصل را به جای فهرست کردن فقط مقدار و وات توصیف کند.
وات در حال اجرا و راه اندازی
نام تجهیزات، تقاضای مداوم و الزامات راه اندازی برای موتورها یا کمپرسورها را ارائه دهید.
نیاز به IP54 و قرار گرفتن در معرض
بیان کنید که آیا پروژه به اسناد رسمی IP یا سایر شواهد انطباق نیاز دارد یا خیر.
AC، خورشیدی و طرح توسعه
در صورت نیاز به زمان اجرا اضافی، مشخصات شبکه، داده های آرایه PV و مقدار Y2-BAT را ارائه دهید.
مقدار، نام تجاری و اسناد
بازار مقصد، مقدار، نوع سوکت، برچسب خصوصی، بسته بندی و مدارک مورد نیاز را تأیید کنید.
سوالات متداول
سوالات خرید نیروگاه صنعتی R3
س: آیا ایستگاه برق R3 IP54 است؟
بله. IP54 یک مشخصات محصول تایید شده R3 است. شماره گزارش و محدوده دقیق آزمایش در اینجا ذکر نشده است، بنابراین پروژههایی که به شواهد رسمی نیاز دارند باید مستندات مربوطه را برای SKU سفارش داده شده درخواست کنند.
س: خروجی های نامی و افزایشی R3 چیست؟
R3 دارای خروجی AC پیوسته 3600 وات است و خروجی موج 7000 وات را فهرست می کند.
س: آیا محدودیت های بای پس R3 بر اساس نسخه بازار متفاوت است؟
بله. نمایه 220–240 ولت بای پس 3600 وات را لیست می کند، در حالی که گرافیک خروجی 100–120 ولت ایالات متحده بای پس 2200 وات را لیست می کند.
س: R3 چه مقدار ورودی خورشیدی را پشتیبانی می کند؟
R3 از ورودی خورشیدی تا 2100 وات پشتیبانی می کند. برگه فنی فعلی ورودی خورشیدی 12-148 ولت، محدوده عملیاتی MPPT 18-140 ولت و جریان حداکثر 15 آمپر را فهرست می کند.
س: آیا R3 می تواند از باتری های توسعه Y2-BAT استفاده کند؟
بله. تایید شده است که R3 با Y2-BAT سازگار است و حداکثر 15 بسته در لیست موجود است. کابل مورد نیاز و سیستم عامل یا نسخه سخت افزاری تست شده باید برای سیستم نهایی تایید شود.
س: ابعاد و وزن R3 چیست؟
ابعاد R3 تقریباً 852.5 × 512 × 502 میلی متر است و وزن خالص آن 55.1 کیلوگرم است.
س: آیا می توانم نیروگاه های صنعتی قابل حمل R3 را به صورت عمده خریداری کنم؟
بله. درخواست های R3 عمده فروشی را می توان از طریق کمیت، بازار مقصد، مشخصات بار، محیط عملیاتی، طرح شارژ، نیاز گسترش، نام تجاری، بسته بندی و اسناد مورد نیاز بررسی کرد.
س: برای قیمت عمده R3 چه باید ارائه کنم؟
کشور مقصد، مقدار، ولتاژ و استاندارد سوکت، تجهیزات متصل، برق پیوسته و راه اندازی، محیط عملیاتی، زمان اجرا مورد نیاز، طرح خورشیدی، Y2-مقدار BAT، نام تجاری، بسته بندی و الزامات انطباق را ارائه دهید.
کشور مقصد، مقدار، ولتاژ و استاندارد سوکت، تجهیزات متصل، برق پیوسته و راه اندازی، محیط عملیاتی، زمان اجرا مورد نیاز، طرح خورشیدی، Y2-مقدار BAT، نام تجاری، بسته بندی و الزامات انطباق را ارائه دهید.
درخواست یک نقل قول
قبل از اینکه سفارش انبوه را پیکربندی کنیم، محیط کار R3 را تعریف کنید
بازار مقصد، مقدار مورد نیاز، نسخه AC، فهرست تجهیزات، بارهای مستمر و راه اندازی، نیازمندی های محیطی، هدف زمان اجرا، طرح آرایه خورشیدی، Y2-نیازهای گسترش BAT، نام تجاری، بسته بندی و الزامات انطباق-اسناد برای بررسی فنی و تجاری را به اشتراک بگذارید.
تگ های محبوب: نیروگاه صنعتی قابل حمل 3600w ip54، تولید کنندگان نیروگاه های صنعتی قابل حمل 3600w ip54، کارخانه
