مشرف به کوه های کوچک بی شمار (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو نیروگاه صنعتی قابل حمل 5kwh ip44 در چین است. ما{5}}تجهیزات تولیدی پیشرو در جهان و قابلیتهای تولید قوی داریم. به نیروگاه برق قابل حمل صنعتی ip44 عمده فروشی 5 کیلووات ساعتی از کارخانه ما خوش آمدید.
R5|نیروگاه صنعتی 5 کیلووات ساعت-کلاس IP44
تولید کننده نیروگاه های صنعتی قابل حمل 5040 وات ساعت برای پروژه های-تولید برق متحرک با انرژی بالا
R5 سری صنعتی را به کلاس 5 کیلووات ساعت با ذخیره سازی 5040 وات ساعت LiFePO4، حفاظت تایید شده IP44 و امتیاز حداکثر 7000 وات منتقل می کند. پیکربندی فعلی اتحادیه اروپا تا 5000 وات خروجی AC را ارائه می دهد، در حالی که پیکربندی ایالات متحده خروجی AC با رتبه 4000 وات را ارائه می دهد.
تصمیم خرید صنعتی
وقتی زمان اجرا R3 کافی نیست، R5 انتخاب صنعتی با انرژی بالاتر است
R5 برای پروژه هایی که نیاز به ذخیره انرژی داخلی بزرگتری دارند بالاتر از R3 قرار می گیرد. تصمیم باید بر اساس زمان اجرا، نسخه الکتریکی، الزامات حمل و نقل و حفاظت از محیط زیست باشد- نه بر اساس یک وات عنوان واحد.
ظرفیت پایه 5040Wh
انرژی ذخیره شده بیشتر قبل از اضافه شدن باتری انبساطی، از پنجره های کارکرد طولانی تری پشتیبانی می کند.
IP54 تایید شد
در جایی که حفاظت از نفوذ بخشی از معیارهای انتخاب محصول است، از R5 استفاده کنید. درخواست شواهد رسمی زمانی که پروژه به گزارش نیاز دارد.
EU 5000W / US 4000W
خروجی AC پیوسته بر اساس نسخه بازار متفاوت است و باید در مظنه جدا بماند.
شاسی چرخدار 68.3 کیلوگرمی
چرخهای بزرگ و دسته از جابجایی پشتیبانی میکنند، اما برنامههای جابجایی باید وزن صنعتی واحد را منعکس کند.
ماتریس نسخه اتحادیه اروپا / ایالات متحده
یک خانواده مدل R5، دو پیکربندی برق مختلف-
220–240 ولت · حداکثر 5000 وات
خروجی 50/60 هرتز، نوسان 7000 وات، بای پس 5000 وات و ورودی AC تا 2500 وات.
100–120 ولت · 4000 وات دارای امتیاز
خروجی 60 هرتز، حداکثر توان 7000 وات و ورودی AC تا 1800 وات.
| میدان | نسخه اتحادیه اروپا | نسخه ایالات متحده |
|---|---|---|
| ولتاژ خروجی AC | 220–240V | 100–120V |
| فرکانس | 50/60 هرتز | 60 هرتز |
| خروجی AC | حداکثر 5000 وات | دارای توان 4000 وات |
| دور زدن | 5000W | 4000W |
| اوج / موج | 7000W | 7000W |
| ورودی AC | 190–250 ولت، حداکثر 13 آمپر، حداکثر 2500 وات | 90–140Vac، حداکثر 16A، حداکثر 1800W |
مقادیر بای پس باید با نسخه بازار مربوطه مطابقت داشته باشد: 5000 وات برای پیکربندی اتحادیه اروپا و 4000 وات برای پیکربندی ایالات متحده.
توزیع بار
برای تجهیزات برق{0}بالا از AC و برای وسایل الکترونیکی سازگار مستقیم از DC یا USB استفاده کنید
رابط خروجی R5 پریزهای AC منطقه ای را با 12 ولت DC و چندین اتصال USB ترکیب می کند. تفکیک انواع بار به حفظ ظرفیت خروجی AC برای تجهیزاتی که در واقع به اینورتر نیاز دارند کمک می کند.
4000 وات دارای امتیاز · حداکثر 7000 وات
از 4000 وات به عنوان حد برنامه ریزی بار مستمر ایالات متحده- که در نمودار خروجی فعلی نشان داده شده است استفاده کنید.
12 ولت / 10 آمپر · مجموع 120 وات
خروجی مستقیم DC برای دستگاه های سازگار که نیازی به تبدیل AC ندارند.
نمایههای USB-A plus USB-C
USB{0}}A تا 18 وات فهرست شده است. گرافیک فعلی USB-C نمایه های ولتاژ چندگانه تا 12V/1.5A را نشان می دهد.
طرح رابط محافظت شده
خروجیهای سرپوشیده و یک صفحه کنترل جمعوجور پشتیبانی میکند-عملکرد جهتدار
رابط جلویی صفحه نمایش، کنترلهای برق، پریزهای AC/DC و اتصالات USB را در پشت یک محفظه قالب صنعتی-گروه میکند. خریداران باید طرح دقیق سوکت نسخه بازار را قبل از تایید بررسی کنند.
- نمایشگر مرکزی برای وضعیت عملکرد
- نقاط اتصال AC/DC تحت پوشش
- پورت شارژ USB برای وسایل الکترونیکی کوچکتر
- طرحبندی کناری چرخ-برای استقرار تلفن همراه طراحی شده است
برنامه ریزی زمان اجرا
5040Wh بودجه انرژی است. زمان اجرای دستگاه به نمایه بار واقعی بستگی دارد
آخرین گرافیک برنامه R5 یک باتری 5040Wh LiFePO4 را شناسایی میکند و زمانهای اجرا مرجع را برای پشتیبانگیری خانگی، تجهیزات فضای باز و دستگاههای دیجیتال نشان میدهد. این نمونه ها تخمینی هستند، نه زمان اجرای پروژه تضمین شده.
- همیشه-روی بارها از تجهیزات پرقدرت متناوب- جدا کنید
- علاوه بر وات در حال اجرا، تقاضای راه اندازی موتور و کمپرسور را بررسی کنید
- از چرخه کار واقعی برای پخت و پز، گرمایش و تجهیزات چرخه ای استفاده کنید
- تلفات تبدیل و وضعیت شروع شارژ را در نظر بگیرید
توسعه برای چرخه های طولانی تر
زمانی که پروژه به انرژی ذخیره شده بیشتری نسبت به واحد پایه 5040Wh نیاز دارد، از Y5-BAT استفاده کنید
تایید شده است که R5 با باتریهای توسعهدهنده Y5{5}}BAT با حداکثر 15 بسته سازگار است. توسعه برای گسترش در دسترس بودن انرژی در نظر گرفته شده است. رتبه خروجی AC خاص بازار R5 را تغییر نمی دهد.
ظرفیت داخلی 5040Wh
زمانی که ذخیره انرژی آن پنجره عملیاتی مورد نیاز را پوشش می دهد، با باتری داخلی شروع کنید.
باتری انبساط 5040Wh
وقتی زمان اجرا عامل محدود کننده است، ظرفیت باتری سازگار را اضافه کنید.
حداکثر 15 بسته ذکر شده است
مشخصات کابل مورد نیاز و نسخه های سفت افزار یا سخت افزار تست شده برای انتشار ارائه نشده است و باید در هر پروژه تایید شود.
استقرار صنعتی و از راه دور
یک سکوی چرخدار 5 کیلووات ساعتی برای برق موقت که در آن دسترسی به شبکه ثابت محدود است
دارایی انرژی ذخیره شده- را به بار منتقل کنید
از چرخ-و-شاسی دستگیره برای حرکت در فاصله کوتاه- بین فضای ذخیرهسازی، مناطق کار موقت و استقرارهای پشتیبانی شده در فضای باز استفاده کنید.
برای شارژ و زمان اجرا قبل از ارسال برنامه ریزی کنید
برای کار از راه دور، تجهیزات متصل، ساعات کار مورد انتظار، قرار گرفتن در معرض محیطی و منبع شارژ را قبل از استقرار واحد تعریف کنید.
برق موقت سایت
مناسب برای ابزارهای انتخابی و تجهیزات سایت در محدوده خروجی پیوسته- منطقه ای.
موجودی برق موبایل
نسخه بازار، کلاس بار و روش شارژ را به طور مداوم در واحدهای ناوگان مشخص کنید.
ذخیره انرژی قابل حمل
از یک چک لیست استقرار که بارها، زمان اجرا، دسترسی به شارژ و اسناد مورد نیاز را پوشش می دهد، استفاده کنید.
برق موبایل کمکی
قبل از استفاده از رویداد، تقاضای همزمان و شرایط محیطی را تأیید کنید.
مشخصات فنی
مشخصات فنی R5 برای بررسی تدارکات
| مدل | R5 |
|---|---|
| نوع محصول | نیروگاه صنعتی قابل حمل 5040Wh IP54 |
| ظرفیت باتری | 5040 وات ساعت |
| شیمی باتری | LiFePO4 |
| خروجی AC اتحادیه اروپا | 220–240 ولت، 50/60 هرتز، حداکثر 5000 وات |
| خروجی AC ایالات متحده | 100-120 ولت، 60 هرتز، 4000 وات دارای امتیاز |
| اوج / موج | 7000W |
| گذرگاه اتحادیه اروپا | 5000W |
| کنارگذر ایالات متحده | 4000W |
| ورودی AC اتحادیه اروپا | 190–250 ولت، 50/60 هرتز، حداکثر 13 آمپر، حداکثر 2500 وات |
| ورودی AC آمریکا | 90–140Vac، حداکثر 16A، حداکثر 1800W |
| ورودی خورشیدی | تا 2100 وات |
| خروجی 12 ولت DC | مجموع 12 ولت / 10 آمپر / 120 وات |
| خروجی USB- | 5V/3A، 9V/1.8A، 12V/1.5A; حداکثر 18 وات در گرافیک خروجی فعلی |
| خروجی USB-C | نمایه های 5V/3A، 7V/2.4A، 9V/1.8A، 12V/1.5A نشان داده شده است |
| رتبه حفاظتی | IP44 |
| ابعاد | 852.5 × 512 × 502 میلی متر / 33.6 × 20.2 × 19.8 اینچ |
| وزن خالص | 68.3 کیلوگرم / تقریباً. 150.57 پوند |
| باتری انبساط | Y5-BAT 5040Wh; حداکثر 15 بسته به عنوان سازگار فهرست شده است |
IP54 یک مشخصات تایید شده R5 است. اگر خریدار به یک گزارش حفاظتی خاص، دامنه گواهی یا سند مطابقت بازار نیاز دارد، قبل از ارسال، سند قابل اجرا برای SKU سفارش داده شده را درخواست کنید.
طرح رسیدگی
وزن 68.3 کیلوگرم چرخ ها را مفید می کند، اما بلند کردن و حمل و نقل هنوز نیاز به برنامه ریزی دارد
ابعاد شاسی R5 852.5 × 512 × 502 میلی متر است. از این ابعاد هنگام برنامه ریزی بارگیری وسیله نقلیه، راهروهای ذخیره سازی، عمق قفسه، دسترسی به سایت و مدیریت تیم استفاده کنید.
- طول: 852.5 میلی متر / 33.6 اینچ
- عرض: 512 میلی متر / 20.2 اینچ
- ارتفاع: 502 میلی متر / 19.8 اینچ
- وزن خالص: 68.3 کیلوگرم / تقریباً{1}} پوند
بسته منطقه ای-خروجی
گرافیک بسته اتحادیه اروپا و ایالات متحده مجموعه های لوازم جانبی متفاوتی را نشان می دهد
آخرین مواد بسته بندی R5 باید به جای ترکیب همه کابل ها در یک لیست بسته بندی جهانی، توسط نسخه بازار خوانده شود.
مجموعه اتصال AC + خورشیدی
نیروگاه، کابل شارژ AC، کابل MC4-به اندرسون، دفترچه راهنمای کاربر و کارت گارانتی را نشان می دهد.
مسیرهای آداپتور اضافی نشان داده شده است
کابل شارژ AC، کابل اندرسون-7909، کابل Anderson-MC4 و دفترچه راهنمای کاربر/ اسناد گارانتی را نشان می دهد.
مقدار کابل فریز، نوع اتصال دقیق، دوشاخه برق، زبان دستی و عبارت گارانتی در قیمت نهایی و سفارش خرید.
تست پیری و بازرسی انتشار
بررسی های کارخانه R5 باید با پیکربندی دقیق سفارش منطقه ای مرتبط باشد
مدل{0}}تصویر کارخانه خاص، واحدهای R5 را در خط تست قدیمی-و بازرسی QC نشان میدهد. یک طرح عرضه عمده باید به جای بررسی هویت مدل به تنهایی، نسخه ولتاژ سفارش داده شده، محدودیت های برق و بسته لوازم جانبی را تأیید کند.
- هویت R5، ظرفیت 5040Wh و نسخه بازار را تأیید کنید
- پیکربندی خروجی 5000 وات اتحادیه اروپا یا 4000 وات ایالات متحده را طبق سفارش بررسی کنید
- رفتار پیک 7000 وات و محدودیت های ورودی AC منطقه ای را بررسی کنید
- عملکردهای خروجی AC، 12 ولت DC و USB را بررسی کنید
- عبارت IP54 و هر مدرک مورد نیاز برای سفارش اسناد را مطابقت دهید
- الزامات گسترش Y5-BAT و لیست بسته بندی خاص بازار را تأیید کنید
خلاصه پروژه عمده فروشی
قیمت های انبوه R5 نیاز به نسخه بازار، وظیفه کاری و محیطی دارند که از قبل تعریف شده باشد
ما R5 را برای توزیعکنندگان صنعتی، ناوگان اجاره، خریداران پروژه و برنامههای برچسب خصوصی- عرضه میکنیم. یک RFQ مفید باید نحوه جابجایی، شارژ و بارگیری واحد در محیط عملیاتی مورد نظر را مشخص کند.
نسخه الکتریکی اتحادیه اروپا یا ایالات متحده
کشور مقصد، ولتاژ، فرکانس و سوکت مورد نیاز را ارائه دهید.
بار و ساعات کار
تجهیزات همزمان، تقاضای راه اندازی و زمان مورد انتظار روزانه را فهرست کنید.
قرار گرفتن در معرض و شواهد IP
بیان کنید که آیا پروژه به اسناد رسمی IP یا سایر سوابق انطباق نیاز دارد یا خیر.
تعداد و برچسب خصوصی
حجم، نام تجاری، بسته بندی، اسناد، الزامات Y5-BAT و هدف تحویل را تأیید کنید.
سوالات متداول
سوالات خرید نیروگاه صنعتی R5
سوالات متداول (سؤالات متداول)
س: آیا ایستگاه برق R5 IP54 است؟
ج: بله. IP54 یک مشخصات محصول تایید شده R5 است. اگر پروژه ای به شماره گزارش یا مدرک آزمایشی رسمی نیاز دارد، سند مربوطه را برای SKU سفارش داده شده درخواست کنید.
س: آیا R5 یک نیروگاه 5000 واتی در هر بازاری است؟
پاسخ: خیر. نسخه فعلی اتحادیه اروپا حداکثر خروجی AC 5000 وات را نشان می دهد. نسخه فعلی ایالات متحده خروجی متناوب 4000 وات را نشان می دهد. هر دو قدرت پیک یا موج 7000 وات را نشان می دهند.
س: R5 از چه مقدار توان شارژ AC پشتیبانی می کند؟
A: تصویر اتحادیه اروپا تا 2500W ورودی AC را فهرست می کند. تصویر ایالات متحده تا 1800 وات ورودی AC را فهرست می کند.
س: R5 از چه ورودی خورشیدی پشتیبانی می کند؟
پاسخ: ماتریس محصول تأیید شده فعلی، ورودی خورشیدی تا 2100 وات را برای R5 فهرست میکند. قبل از خرید، ولتاژ، جریان و ترتیب کانکتور آرایه را برای پروژه تأیید کنید.
س: آیا R5 می تواند از باتری های توسعه Y5-BAT استفاده کند؟
ج: بله. تایید شده است که R5 با Y5-BAT سازگار است و حداکثر 15 بسته در لیست موجود است. مشخصات کابل و سیستم عامل یا نسخه های سخت افزاری تست شده باید برای سیستم نهایی تایید شود.
س: R5 چقدر بزرگ و سنگین است؟
A: R5 تقریباً 852.5 × 512 × 502 میلی متر است و وزن خالص آن 68.3 کیلوگرم است.
س: آیا می توانم نیروگاه های صنعتی R5 را به صورت عمده خریداری کنم؟
ج: بله. پروژه های عمده فروشی را می توان از نظر کمیت، بازار مقصد، نسخه الکتریکی، مشخصات بار، محیط، طرح شارژ، نیازهای توسعه، برندسازی، بسته بندی و نیازهای سند بررسی کرد.
س: برای قیمت عمده R5 چه باید ارائه کنم؟
A: کشور مقصد، مقدار، ولتاژ و استاندارد سوکت، لیست تجهیزات، تقاضای در حال اجرا و راه اندازی، محیط عملیاتی، هدف زمان اجرا، طرح خورشیدی، مقدار Y5-BAT، نام تجاری، بسته بندی و مدارک مورد نیاز را ارائه دهید.
کشور مقصد، کمیت، استاندارد ولتاژ و سوکت، لیست تجهیزات، تقاضای در حال اجرا و راه اندازی، محیط عملیاتی، هدف زمان اجرا، طرح خورشیدی، مقدار Y5-BAT، نام تجاری، بسته بندی و مدارک انطباق مورد نیاز را ارائه دهید.
درخواست یک نقل قول
یک سیستم قدرت صنعتی R5 را در اطراف بازار مقصد و چرخه وظیفه پیکربندی کنید
نسخه بازار، کمیت، ولتاژ و استاندارد سوکت، تجهیزات متصل، بارهای پیوسته و راه اندازی، محیط عملیاتی، زمان اجرا هدف، طرح خورشیدی، Y5{1}}نیازهای BAT، نام تجاری، بسته بندی و نیازهای انطباق-اسناد برای بررسی فنی و تجاری را به اشتراک بگذارید.
تگ های محبوب: نیروگاه صنعتی قابل حمل 5kwh ip44، تولید کنندگان نیروگاه های صنعتی قابل حمل 5kwh ip44 چین، کارخانه
