نیروگاه های قابل حمل برای کمپینگ، پشتیبان گیری از خانه و مصارف صنعتی
ما نیروگاه های قابل حمل LiFePO4 را برای عمده فروشی، OEM و منابع پروژه تولید می کنیم. این محدوده ظرفیت باتری 288 وات ساعت تا 5040 وات ساعت و خروجی متناوب 350 وات تا 6000 وات را پوشش میدهد، با خانوادههای محصول برای استفاده در کمپینگ و موبایل، پشتیبانگیری در خانه و مشاغل صنعتی. خانواده محصولی را انتخاب کنید که با برنامه شما مطابقت دارد، سپس مدلهای جداگانه را بر اساس کلاس قدرت و پیکربندی الکتریکی منطقهای مقایسه کنید. برای توزیعکنندگان و مارکها، سفارش نهایی میتواند با بازار مقصد، مقدار، بستهبندی و الزامات{8}}برچسب خصوصی مطابقت داشته باشد.
-
نیروگاه صنعتی قابل حمل 3600W IP54• ظرفیت باتری LiFePO4 3072Wh
• خروجی AC دارای 3600 وات / نوسان 7000 وات
• رتبه حفاظتی IP54 تایید شده است
• ورودی شارژ AC اتحادیه اروپا تا 2500 وات
• ورودی شارژ AC ایالات متحده تا 1800... -
نیروگاه صنعتی 6000W 4608Wh• ظرفیت باتری 4608Wh LiFePO4
• خروجی AC ولتاژ بالا 6000 وات
• اورکلاک 7200 وات / خروجی موج 9000 وات
• پیکربندی 120 ولت/240 ولت و اتحادیه اروپا 230 ولت
• ورودی شارژ خورشیدی تا 2100... -
نیروگاه پشتیبان خانگی قابل ارتقا 5 کیلووات ساعت• ظرفیت پشتیبان خانگی LiFePO4 5040Wh
• خروجی اتحادیه اروپا تا 5000 وات / ایالات متحده تا 4000 وات
• خروجی موج 7000 وات برای بارهای راه اندازی
• ورودی AC EU 2500W / ورودی ایالات متحده... -
نیروگاه برق پشتیبان خانگی ۲۵۰۰ وات قابل ارتقا• ظرفیت باتری LiFePO4 2048Wh
• خروجی AC دارای 2500 وات / نوسان 5400 وات
• ورودی شارژ AC تا 1600 وات
• ورودی شارژ خورشیدی تا 2100 وات
• خروجی جریان بالای 12V/30A اندرسون
• قابل ارتقا... -
نیروگاه پشتیبان خانگی 2000 واتی قابل ارتقا• باتری 1024Wh LiFePO4 با چرخه 3500+
• خروجی AC دارای 2000 وات / موج 4500 وات
• قابل ارتقا با Y2-BAT، تا 15 بسته
• ورودی شارژ AC تا 1400 وات
• ورودی شارژ خورشیدی تا 800 وات
• خروجی... -
نیروگاه پشتیبان خانگی 1024Wh LiFePO4• ظرفیت انرژی پشتیبان خانه 1024Wh
• خروجی AC دارای 2000 وات / نوسان 4500 وات
• زمان انتقال بای پس EPS کمتر یا مساوی 20 میلی ثانیه است
• ورودی شارژ AC تا 1400 وات
• ورودی شارژ خورشیدی... -
ژنراتور خورشیدی 2400W 2232WhY024|تولید کننده نیروگاه قابل حمل 2400 وات / 2232 وات ساعت 2400 وات برای استقرارهای میدانی کامل{4}}Y024 ذخیره انرژی 2232 وات ساعت را با خروجی AC دارای 2400 وات، قابلیت تقویت 2600 وات و حداکثر توان...
-
2232Wh USB{1}}C نیروگاه با ظرفیت بالا• ذخیره انرژی با ظرفیت 2232Wh{1}
• خروجی متناوب 2400 وات / تقویت کننده 2600 وات
• برق 4500 وات برای بارهای راه اندازی
• نسخه خروجی 120 ولت و اتحادیه اروپا 230 ولت
• ورودی شارژ AC تا... -
ژنراتور خورشیدی 1500W 1488Wh LiFePO4• ظرفیت باتری 1488Wh LiFePO4
• خروجی AC دارای 1500 وات
• 1700W تقویت / 3600W اوج خروجی
• ورودی شارژ AC تا 400 وات
• ورودی شارژ خورشیدی تا 480 وات
• خروجی 140 وات USB-C به علاوه 12... -
نیروگاه کمپینگ 1200W 992Wh LiFePO4• ظرفیت باتری 992Wh LiFePO4
• خروجی AC دارای 1200 وات
• 1500W افزایش یافته / خروجی حداکثر 3600W
• ورودی شارژ AC تا 300 وات
• ورودی شارژ خورشیدی تا 240 وات
• خروجی های USB-A، USB-C و... -
ایستگاه برق قابل حمل با شارژ سریع 700 وات• ظرفیت توان قابل حمل 576Wh
• خروجی AC دارای 700 وات با نوسان 1200 وات
• ورودی شارژ AC تا 400 وات
• ورودی شارژ خورشیدی تا 240 وات
• پورت های خروجی USB-A و USB-C
• سوکت ماشین... -
نیروگاه قابل حمل 350 واتی LiFePO4• باتری LiFePO4 288Wh
• خروجی متناوب 350 وات با ولتاژ 600 وات
• خروجی USB{1}}C تا 140 وات
• ورودی خورشیدی MPPT تا 240 وات
• نسخه های بازار 120 ولت یا 230 ولت
• خروجی سوکت ماشین...
ایستگاه های برق قابل حمل بر اساس برنامه را انتخاب کنید
ابتدا از برنامه برای محدود کردن خانواده محصول استفاده کنید، سپس مدل های موجود در آن محدوده را بر اساس خروجی، ظرفیت باتری و پیکربندی الکتریکی منطقه ای مقایسه کنید.
| محدوده محصول | ظرفیت باتری | خروجی AC | اولویت خرید اصلی |
|---|---|---|---|
| نیروگاه های کمپینگ | 288Wh–2232Wh | 350W–2400W | قابلیت حمل، پوشش بار، شارژ خورشیدی و استفاده از موبایل |
| نیروگاه های پشتیبان خانه | 1024Wh–5040Wh | حداکثر 2000 وات تا 5000 وات، بسته به SKU منطقه ای | زمان اجرا، بارهای خانگی، EPS و الزامات توسعه |
| نیروگاه های صنعتی | 3072Wh–5040Wh | 3600W–6000W | بارهای توان-بالا، تحرک، پیکربندی ولتاژ و محیط عملیاتی |
مشخصات الکتریکی می تواند بر اساس SKU منطقه ای متفاوت باشد. قبل از نهایی کردن ولتاژ، ورودی شارژ، پیکربندی سوکت یا حداکثر خروجی، نسخه مقصد{1}}بازار را تأیید کنید.
توان خروجی و ظرفیت باتری مشکلات مختلف را حل می کند
یک نیروگاه می تواند انرژی ذخیره شده کافی داشته باشد اما خروجی اینورتر ناکافی باشد، یا خروجی کافی اما انرژی بسیار کمی برای زمان کارکرد مورد نیاز داشته باشد. هر دو مقدار باید با هم بررسی شوند.
از خروجی پیوسته برای بارهای متناوب متناوب همزمان استفاده کنید و راهاندازی یا افزایش تقاضا را به طور جداگانه برای موتورها، کمپرسورها و سایر تجهیزات-راهاندازی-با جریان بالا بررسی کنید.
هنگام تخمین زمان اجرا از ظرفیت باتری همراه با بار واقعی، چرخه کار، تلفات تبدیل و حالت شروع شارژ استفاده کنید.
برنامه را تعریف کنید
کمپینگ، استفاده از RV، پشتیبان گیری قطعی خانه، کار در محل کار، اجاره، پاسخ اضطراری یا موارد استفاده دیگر را مشخص کنید.
بارهای متصل را فهرست کنید
وات در حال اجرا، تقاضای راه اندازی و تجهیزات مورد انتظار برای کار همزمان را فراهم کنید.
Runtime Target را تنظیم کنید
زمان کارکرد بین شارژها را تخمین بزنید، سپس ظرفیت و هر نیاز توسعه سازگار را انتخاب کنید.
تولید کننده نیروگاه های قابل حمل برای پروژه های عمده فروشی، عمده و OEM
ما نیروگاه های قابل حمل را برای توزیع کنندگان، واردکنندگان، برندها و خریداران پروژه تولید می کنیم. پس از انتخاب محصول و نسخه منطقهای، میتوان الزامات تجاری را برای سفارشهای عمدهفروشی، برچسب خصوصی-و انبوه نهایی کرد.
عمده فروشی و پخش
قبل از درخواست پیشنهاد تجاری، خانواده محصول، بازار مقصد و مقدار سفارش را تأیید کنید.
برچسب خصوصی
برای پیکربندی محصول تأیید شده، آرم، برچسبگذاری، بستهبندی و زبان دستی- را تعریف کنید.
سفارشات پروژه انبوه
مقدار، مقصد تحویل، محدوده بسته بندی و اسناد تجاری یا مطابقت مورد نیاز را تأیید کنید.
نسخه الکتریکی را با بازار مقصد مطابقت دهید
ولتاژ، فرکانس، پیکربندی سوکت و محدودیت های شارژ بسته به مدل و نسخه منطقه ای متفاوت است. محدوده شامل 120 ولت، 230 ولت و تنظیمات 120/240 ولت انتخاب شده است، بنابراین بازار مقصد باید قبل از انتخاب SKU نهایی تأیید شود.
وقتی زمان اجرا عامل محدود کننده است، ظرفیت باتری را اضافه کنید
باتری های انبساط انرژی ذخیره شده در سیستم های سازگار را افزایش می دهند. آنها به طور خودکار خروجی اینورتر را افزایش نمی دهند. سازگاری باید با مدل نیروگاه و مدل باتری بررسی شود.
از واحد پایه زمانی که از قبل جا افتاد استفاده کنید
زمانی که مدل انتخابی از قبل خروجی و زمان عملیاتی مورد نیاز را پوشش میدهد، پیکربندی ظرفیت ثابت{0}}گزینه سادهتری است.
یک باتری انبساطی سازگار برای مدت زمان طولانیتر اضافه کنید
Y1 از Y2-BAT و R5 از Y5-BAT پشتیبانی می کند. باتری های انبساط را با سازگاری تایید شده انتخاب کنید، نه تنها با ظرفیت.
تایید کیفیت و سفارش قبل از تولید انبوه
قبل از تولید انبوه، نسخه تایید شده محصول، نام تجاری، بسته بندی، مدارک مورد نیاز و معیارهای بازرسی را تایید کنید تا سفارش تولید با پیکربندی پذیرفته شده در طول نمونه برداری یا بررسی آزمایشی مطابقت داشته باشد.
تایید و مستندات
- مدل تایید شده و SKU منطقه ای
- پیکربندی نمونه یا پایلوت
- نام تجاری، برچسب ها و زبان دستی
- اسناد انطباق مورد نیاز
تایید کیفیت و حمل و نقل
- کیفیت قابل اجرا و الزامات تست
- لوازم جانبی و کابل های شارژ
- پیکربندی بسته بندی
- تأیید سفارش قبل از ارسال{0}
چه چیزی در RFQ یک نیروگاه قابل حمل گنجانده شود
یک RFQ کامل با ترکیب الزامات فنی اصلی با محدوده سفارش تجاری، انتخاب مدل و نقل قول را دقیق تر می کند.
سوالات متداول در مورد نیروگاه های قابل حمل
بله ما نیروگاه های قابل حمل را برای پروژه های B2B، عمده فروشی، عمده و OEM تولید می کنیم. پانل های خورشیدی قابل حمل به عنوان لوازم جانبی همسان عرضه می شوند.
محدوده نیروگاه قابل حمل ظرفیت باتری از 288 وات ساعت تا 5040 وات ساعت را بسته به دسته بندی محصول و مدل پوشش می دهد.
برد با نیروگاه صنعتی SP{3}}6000 به خروجی AC 6000 وات می رسد. مدلهای خروجی پایینتر-برای کمپینگ، پشتیبانگیری از خانه و سایر نیازهای برق موبایل در دسترس هستند.
مدلهای کمپینگ زمانی که قابلیت حمل و استفاده از تلفن همراه اصلی هستند، مدلهای پشتیبان خانگی که پوشش بار خانگی و زمان اجرا الزامات اصلی هستند، و مدلهای صنعتی برای بارهای برق- و مکانهای شغلی بالاتر را انتخاب کنید.
خیر. توسعه مختص مدل-است. قبل از پیکربندی ظرفیت اضافی، مدل نیروگاه و باتری انبساط سازگار را تأیید کنید.
خیر. پیکربندی الکتریکی بر اساس مدل و نسخه منطقه ای متفاوت است. قبل از سفارش، کشور مقصد، ولتاژ، فرکانس و سوکت مورد نیاز را تأیید کنید.
مشرف به کوه های کوچک بی شمار (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. یکی از معتبرترین تولید کنندگان و تامین کنندگان نیروگاه های قابل حمل در چین است. با یک تیم تولید حرفه ای، ما قادریم نیازهای اکثر مشتریان خود را برآورده کنیم. لطفاً نیروگاه های قابل حمل با کیفیت بالا را که در چین ساخته شده اند را از کارخانه ما به صورت عمده فروشی عمده فروشی کنید.