نیروگاه پشتیبان خانگی 2000 واتی قابل ارتقا

ارسال درخواست
نیروگاه پشتیبان خانگی 2000 واتی قابل ارتقا
جزئیات
• باتری 1024Wh LiFePO4 با چرخه 3500+
• خروجی AC دارای 2000 وات / موج 4500 وات
• قابل ارتقا با Y2-BAT، تا 15 بسته
• ورودی شارژ AC تا 1400 وات
• ورودی شارژ خورشیدی تا 800 وات
• خروجی 100 وات USB-C به علاوه 12 ولت DC
• محفظه فشرده 384 × 232 × 295 میلی متر
• وزن خالص: 12.6 کیلوگرم
طبقه بندی محصول
نیروگاه های پشتیبان خانه
Share to
شرح

مشرف به کوه های کوچک بی شمار (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو نیروگاه برق پشتیبان خانگی قابل ارتقا 2000 واتی در چین است. ما تجهیزات تولیدی پیشرو در جهان-و قابلیت‌های تولید قوی داریم. به نیروگاه برق پشتیبان خانگی قابل افزایش 2000 واتی حق بیمه عمده فروشی عمده فروشی ما از کارخانه ما خوش آمدید.

 

Y1|قدرت پشتیبان گیری خانه قابل ارتقا

تولید کننده نیروگاه پشتیبان خانگی 2000 وات با توسعه Y2-BAT

Y1 با باتری 1024 وات ساعتی LiFePO4 و خروجی متناوب 2000 واتی شروع می‌شود، سپس ویژگی‌ای را اضافه می‌کند که نحوه برنامه‌ریزی خریداران برای ظرفیت پشتیبان آینده را تغییر می‌دهد: سازگاری با باتری‌های توسعه‌دهنده Y2{11}}BAT. رسانه محصول کنونی Y1 همچنین قدرت موج 4500 واتی، شارژ AC 1400 وات، ورودی خورشیدی 800 وات و خروجی USB-C 100 وات را فهرست می‌کند.

برنامه ریزی سیستم:واحد پایه را برای نیاز بار فوری اندازه گیری کنید، سپس گسترش Y2-BAT را به طور جداگانه برای پروژه هایی که به انرژی ذخیره شده بیشتری نیاز دارند ارزیابی کنید. بار متناوب متناوب پیوسته توسط رتبه بندی اینورتر 2000 وات محدود می شود.
YAZO Y1 2000W 1024Wh expandable home backup power station angled view
1024 وات ساعتباتری پایه LiFePO4
2000Wخروجی AC دارای رتبه
4500Wخروجی موج
800Wحداکثر ورودی خورشیدی
15حداکثر بسته های Y2-BAT برای Y1 فهرست شده است

معماری توسعه پذیر

از 1024 وات ساعت شروع کنید و مسیر توسعه را باز نگه دارید

Y1 متفاوت از ایستگاه‌های برق ثابت-با ظرفیت ۱ کیلووات ساعت است زیرا از پلت فرم توسعه Y2{8}}BAT پشتیبانی می‌کند. حداکثر 15 بسته Y2-BAT برای Y1 مشخص شده است. سخت افزار اتصال و الزامات نسخه سیستم باید برای پیکربندی نهایی پروژه تأیید شود.

سیستم پایه

Y1 اینورتر، کنترل ها و اولین 1024Wh را فراهم می کند

هنگامی که پروژه به یک پلت فرم AC 2000 واتی با باتری اولیه فشرده نیاز دارد، از واحد پایه Y1 استفاده کنید. فقط زمانی گسترش را اضافه کنید که خلاصه تدارکات به انرژی ذخیره شده بیشتری نیاز دارد.

  • باتری 1024Wh LiFePO4 در نیروگاه اصلی
  • خروجی AC دارای 2000 وات، حد اینورتر پیوسته باقی می ماند
  • Y2{1}}سازگاری BAT یک مسیر افزایش ظرفیت جداگانه ایجاد می‌کند
  • حداکثر 15 بسته Y2-BAT به عنوان سازگار با Y1 فهرست شده است
2048 وات ساعتبه ازای Y2-BAT

ظرفیت باتری افزایش{0}}برای مدل سازگار Y2-BAT ذکر شده است.

15 حداکثرمحدودیت سازگاری

حداکثر تعداد بسته Y2-BAT برای پلت فرم توسعه Y1 مشخص شده است.

چک جداگانهجزئیات اتصال

قبل از انتشار پروژه چند باتری- کابل مورد نیاز و نسخه سفت افزار یا سخت افزار قابل اجرا را تأیید کنید.

مشخصات باتری و بار

باتری LiFePO4 1024Wh برای بارهای پشتیبان اولویت بندی شده

Y1 1024Wh LiFePO4 power station application chart for home backup outdoor and digital devices

باتری Y1 در 1024Wh با شیمی LiFePO4 و یک مرجع چرخه 3500+ مشخص شده است. زمان واقعی پشتیبان گیری به قرعه کشی دستگاه، تلفات تبدیل، چرخه کار و وضعیت شروع شارژ بستگی دارد.

شبکه و ارتباطات

بارهای اتصال را در اولویت قرار دهید

مسیریاب‌ها، دستگاه‌های ارتباطی و روشنایی کم‌مصرف{0}}را می‌توان از بارهای بزرگ‌تر دستگاه هنگام برنامه‌ریزی پوشش قطعی جدا کرد.

تبرید

تقاضای راه اندازی کمپرسور را بررسی کنید

هنگام ارزیابی یخچال‌ها یا سایر تجهیزات مبتنی بر کمپرسور{0}}از هر دو وات و توان راه‌اندازی استفاده کنید.

کامپیوترها و نمایشگرها

یک فهرست کوچک-پشتیبان اداری بسازید

محاسبه ترکیبی از رایانه ها، مانیتورها، سخت افزارهای شبکه و سایر لوازم جانبی مورد نیاز.

تجهیزات پزشکی و شخصی

الزامات انتقال و زمان اجرا را تأیید کنید

برای تجهیزات حساس، قبل از استفاده، کیفیت برق، رفتار انتقال و پشتیبان{0} مورد نیاز برق سازنده دستگاه را تأیید کنید.

نسخه های AC منطقه ای

یک پلت فرم 2000 واتی با پیکربندی خروجی مجزا از اتحادیه اروپا و ایالات متحده

Y1 در نسخه های AC خاص بازار عرضه می شود. پیکربندی اتحادیه اروپا از خروجی 220-240 ولت استفاده می کند، در حالی که نسخه ایالات متحده از 100-120 ولت استفاده می کند. هر دو خروجی نامی 2000 وات، توان موج 4500 وات و حالت بای پس 2000 وات را فهرست می کنند.

Y1 EU 220 to 240V output specification with 2000W AC 4500W surge 100W USB-C and 12V DC
نسخه اتحادیه اروپا

220–240 ولت AC · 50/60 هرتز

خروجی نامی 2000 وات، نوسان 4500 وات، بای پس 2000 وات، 100 وات USB{4}}C و خروجی 12 ولت/10 آمپر DC.

Y1 US 100 to 120V output specification with 2000W AC 4500W surge 100W USB-C and 12V DC
نسخه ایالات متحده

100–120 ولت AC · 50/60 هرتز

خروجی نامی 2000 وات، نوسان 4500 وات، بای پس 2000 وات، 100 وات USB{4}}C و خروجی 12 ولت/10 آمپر DC.

میدان نسخه اتحادیه اروپا نسخه ایالات متحده
ولتاژ خروجی AC 220–240V 100–120V
فرکانس 50/60 هرتز 50/60 هرتز
خروجی AC دارای رتبه 2000W 2000W
خروجی موج 4500W 4500W
حالت دور زدن 2000W 2000W
USB-C حداکثر 100 وات در هر پورت ذکر شده حداکثر 100 وات در هر پورت ذکر شده
Y1 1400W AC 800W solar and vehicle charging input specifications

سه مسیر شارژ

شارژ AC 1400 وات، ورودی خورشیدی 800 وات و شارژ خودرو

معماری شارژ از بازیابی سریع برق در خانه،-ورودی خورشیدی با توان بالا برای استفاده از شبکه{1}}خاموش و شارژ کمتر- وسیله نقلیه با قدرت زمانی که سیستم در حال انتقال است، پشتیبانی می‌کند.

  • ورودی AC ایالات متحده: 90–140 ولت، 50/60 هرتز، حداکثر 12 آمپر و 1400 وات
  • ورودی AC اتحادیه اروپا: 190–250 ولت، 50/60 هرتز، حداکثر 6.5 آمپر و 1400 وات
  • ورودی خورشیدی: ۱۲–۷۸ ولت MPPT
  • محدوده عملکرد PV: 18 تا 75 ولت، تا 14 آمپر و 800 وات
  • ورودی خودرو: 12-15 ولت، تا 8 آمپر

استفاده قابل حمل فراتر از خانه

پلتفرم پشتیبان خانه قابل ارتقا-هم می‌تواند سفر کند

Y1 با وزن 12.6 کیلوگرم به اندازه کافی برای استفاده موقت در فضای باز قابل حمل است. همان اینورتر 2000 وات و باتری پایه 1024 وات ساعتی می‌تواند از لوازم الکترونیکی، تجهیزات عکاسی و دستگاه‌های کار سیار کمپینگ سازگار پشتیبانی کند، زمانی که بار در محدوده محصول باقی بماند.

Y1 2000W portable power station used at an outdoor camping setup
کمپینگ و سفر

از بسته پایه 1024Wh برای بارهای قابل حمل استفاده کنید

وسایل برقی را از توان وات و زمان کارکرد مورد انتظار برنامه ریزی کنید، سپس شارژ AC، خورشیدی یا وسیله نقلیه را برای سفر انتخاب کنید.

چرا استاندارد Y1

انبساط را انتخاب کنید و کابل پرتر را روی وات USB{0}}C بالاتر تنظیم کنید

Y1 Lite خروجی USB-C با 140 وات بالاتر را ارائه می‌کند، اما زمانی که پروژه به طور خاص به سازگاری توسعه Y2{6}}BAT و کابل شارژ MC4-to-Anderson نیاز دارد، Y1 استاندارد مناسب‌تر است.

مشخصات فنی

مشخصات فنی Y1 برای بررسی تدارکات

مدل Y1
نوع محصول نیروگاه برق پشتیبان خانگی 2000 وات 1024 وات ساعت قابل افزایش
ظرفیت باتری 1024 وات ساعت
شیمی باتری LiFePO4
مرجع چرخه 3500+ چرخه؛ تایید چرخه{1}}شرایط تست برای مشخصات خرید نهایی
خروجی AC دارای رتبه 2000W
خروجی موج 4500W
حالت دور زدن 2000W
خروجی AC اتحادیه اروپا 220–240 ولت، 50/60 هرتز
خروجی AC ایالات متحده 100–120 ولت، 50/60 هرتز
ورودی شارژ AC تا 1400 وات
ورودی خورشیدی 12–78 ولت MPPT؛ 18 تا 75 ولت، حداکثر 14 آمپر، حداکثر 800 وات
ورودی خودرو 12-15 ولت، تا 8 آمپر
خروجی USB- حداکثر 18 وات در هر پورت ذکر شده
خروجی USB-C حداکثر 100 وات در هر پورت ذکر شده
خروجی 12 ولت DC مجموع 12 ولت / 10 آمپر / 120 وات
ابعاد 384 × 232 × 295 میلی متر / 15.1 × 9.1 × 11.6 اینچ
وزن خالص 12.6 کیلوگرم / 27.8 پوند
رتبه حفاظتی IP21
باتری انبساط Y2-BAT 2048Wh; حداکثر 15 بسته به عنوان سازگار با Y1 فهرست شده است

برای سفارش‌های{0}}بازار تنظیم‌شده، اسناد انطباق الزامی باید قبل از ارسال با نسخه بازار Y1 مطابقت داده شود. شماره گواهی و داده های اعتبار در این PDP ذکر نشده است.

Y1 dimensions 384 by 232 by 295 millimeters and 12.6 kilogram net weight

برنامه ریزی کالبدی

واحد پایه 12.6 کیلوگرمی برای قرار دادن قفسه، وسیله نقلیه و پشتیبان-سیستم

ابعاد Y1 384 × 232 × 295 میلی متر و وزن آن 12.6 کیلوگرم است. این ابعاد هنگام برنامه ریزی ذخیره سازی، حمل و نقل، قرار دادن ایستگاه کاری یا فضای اطراف یک نصب پشتیبان خانگی مفید هستند.

  • عرض: 384 میلی متر / 15.1 اینچ
  • عمق: 232 میلی متر / 9.1 اینچ
  • ارتفاع: 295 میلی متر / 11.6 اینچ
  • وزن خالص: 12.6 کیلوگرم / 27.8 پوند
Y1 standard package with AC cable lighter-to-Anderson MC4-to-Anderson cable manual and warranty card

بسته استاندارد Y1{1}}خارج شد

سه کابل شارژ از مسیرهای اتصال برق، وسیله نقلیه و خورشیدی پشتیبانی می کنند

تصویر بسته Y1 یک مجموعه کابل کاملتر از Y1 Lite را نشان می دهد. بسته استاندارد شامل یک کابل شارژ AC، یک -فندک-به-کابل اندرسون و یک کابل MC4-به آندرسون، به علاوه دفترچه راهنمای کاربر چاپ شده و کارت ضمانت است.

برق

کابل شارژ AC

قبل از اینکه لیست بسته بندی تجاری ثابت شود، پلاگین بازار مقصد-را تأیید کنید.

وسیله نقلیه

فندک-به-کابل اندرسون

اتصال شارژ{0}خودرو همراه با بسته استاندارد Y1 را فراهم می‌کند.

خورشیدی

کابل MC4-به اندرسون

از اتصال پانل{0}خورشیدی سازگار در مشخصات ورودی Y1 PV پشتیبانی می‌کند.

اسناد

دفترچه راهنما و کارت گارانتی

زبان، نام تجاری و الزامات سند خاص را برای سفارش نهایی{0}}بازار کنید.

Y1 2000W home backup power station undergoing factory comprehensive electrical testing

تأیید کارخانه

2000 وات نیروگاه پشتیبان خانه را قبل از حمل و نقل بررسی می کند

واحدهای Y1 در یک منطقه آزمایش الکتریکی جامع قبل از عرضه عمده بررسی می شوند. راستی‌آزمایی باید نسخه سفارش‌داده‌شده بازار، عملکردهای شارژ، رابط‌های خروجی و بسته تأییدشده- را پوشش دهد.

  • هویت مدل، ظرفیت و نسخه ولتاژ بازار را بررسی کنید
  • خروجی نامی 2000 وات و رفتار موج 4500 وات را بررسی کنید
  • ورودی های AC، خورشیدی و شارژ خودرو را بررسی کنید
  • عملکردهای خروجی AC، USB{0}}C، USB-A و 12 ولت را بررسی کنید
  • مجموعه لوازم جانبی استاندارد سه کابل-را تأیید کنید
  • زمانی که Y2-BAT بخشی از پروژه است، الزامات توسعه را جداگانه تأیید کنید

تعریف پروژه عمده فروشی

سفارشات عمده فروشی Y1 باید هم تقاضای برق و هم قصد توسعه را تعریف کنند

ما Y1 را به توزیع کنندگان، واردکنندگان، برنامه های{1}}برچسب خصوصی و خریداران پروژه عرضه می کنیم. از آنجایی که Y1 می‌تواند پایه یک سیستم قابل گسترش را تشکیل دهد، مظنه نه تنها باید مقدار و ولتاژ بازار را نیز در بر بگیرد، بلکه همچنین باید مشخص کند که آیا گسترش Y2-BAT بخشی از سفارش اولیه است یا مرحله استقرار بعدی.

طرح بارگذاری

مرز پیوسته 2000 وات

بارهای در حال اجرا، تقاضای راه اندازی و مدت زمان مورد نیاز پشتیبان را ارائه دهید.

طرح توسعه

فقط پایه{0} یا سیستم Y2-BAT

بیان کنید که آیا باتری های انبساطی در حال حاضر مورد نیاز هستند یا خیر و تعداد بسته های سازگار برنامه ریزی شده را بیان کنید.

نسخه بازار

پیکربندی الکتریکی اتحادیه اروپا یا ایالات متحده

کشور مقصد، ولتاژ خروجی، فرکانس و استاندارد سوکت AC مورد نیاز را ارائه دهید.

بسته تجاری

مقدار، نام تجاری و اسناد

مقدار سفارش، آرم، بسته بندی، زبان کتابچه راهنمای کاربر، مدارک مورد نیاز و تاریخ تحویل هدف را تأیید کنید.

سوالات متداول

Y1 سوالات فنی و تدارکاتی

س: خروجی امتیازی و افزایشی Y1 چیست؟

پاسخ: Y1 در خروجی AC 2000 وات رتبه بندی شده است و توان موج 4500 وات را فهرست می کند. از 2000 وات برای برنامه ریزی بارگذاری مداوم- استفاده کنید.

س: آیا Y1 می تواند از باتری های توسعه دهنده Y2-BAT استفاده کند؟

ج: بله. Y1 از گسترش Y2-BAT پشتیبانی می کند و حداکثر 15 بسته برای پلت فرم Y1 مشخص شده است. سخت افزار اتصال مورد نیاز و نسخه سیستم قابل اجرا را برای پیکربندی پروژه تأیید کنید.

س: Y1 از چه شیمی باتری استفاده می کند؟

پاسخ: Y1 از باتری LiFePO4 1024 وات ساعتی با مرجع چرخه 3500+ استفاده می‌کند. زمانی که در مشخصات خرید لازم است، چرخه{5}}شرایط آزمایشی قابل اجرا را تأیید کنید.

س: Y1 از چه مقدار ورودی شارژ AC و خورشیدی پشتیبانی می کند؟

A: Y1 تا 1400W AC شارژ و تا 800W ورودی خورشیدی پشتیبانی می کند. ورودی PV در MPPT 12-78V با محدوده کاری 18-75V تا 14A فهرست شده است.

س: تفاوت بین Y1 و Y1 Lite چیست؟

پاسخ: استاندارد Y1 به‌عنوان سازگار با باتری‌های توسعه‌دهنده Y2-BAT فهرست شده است و شامل یک کابل شارژ MC4-به-اندرسون است. Y1 Lite خروجی USB-C 140 واتی بالاتر را ارائه می دهد، در حالی که Y1 USB-C در 100 وات ذکر شده است.

س: چه لوازم جانبی با استاندارد Y1 گنجانده شده است؟

پاسخ: تصویر بسته یک کابل شارژ AC، یک -فندک-به-کابل اندرسون، یک کابل MC4-به آندرسون، یک دفترچه راهنمای کاربر و یک کارت ضمانت را نشان می‌دهد.

س: آیا می توانم ایستگاه های برق پشتیبان خانگی Y1 را به صورت عمده بخرم؟

ج: بله. سوالات عمده فروشی Y1 را می توان بر اساس مقدار، بازار مقصد، پیکربندی AC، نمایه بار، طرح توسعه، نام تجاری، بسته بندی و مدارک مورد نیاز بررسی کرد.

س: برای قیمت عمده Y1 چه چیزی باید ارسال کنم؟

پاسخ: لطفاً کشور مقصد، مقدار، ولتاژ AC و استاندارد سوکت، بارهای متصل، تقاضای راه اندازی، هدف زمان اجرا، نیاز گسترش Y2-BAT، طرح شارژ، نام تجاری، بسته بندی و اسناد مورد نیاز را ارسال کنید.

لطفاً کشور مقصد، مقدار، ولتاژ AC و استاندارد سوکت، بارهای متصل، تقاضای راه‌اندازی، هدف زمان اجرا، نیاز گسترش Y2-BAT، طرح شارژ، نام تجاری، بسته‌بندی و اسناد مورد نیاز را ارسال کنید.

درخواست یک نقل قول

یک سیستم Y1 حجیم بر اساس بارهای امروزی و ظرفیت فردا بسازید

بازار مقصد، مقدار مورد نیاز، پیکربندی AC، بارهای اولویت، تقاضای راه اندازی، هدف زمان اجرا، طرح توسعه Y2-BAT، نیاز خورشیدی، نام تجاری، بسته بندی و نیازهای سند برای بررسی فنی و تجاری را به اشتراک بگذارید.

تگ های محبوب: نیروگاه برق پشتیبان خانگی قابل افزایش 2000 وات، تولید کنندگان نیروگاه برق پشتیبان خانگی 2000 واتی قابل افزایش، کارخانه

ارسال درخواست