نیروگاه پشتیبان خانگی 3600 وات قابل ارتقا

ارسال درخواست
نیروگاه پشتیبان خانگی 3600 وات قابل ارتقا
جزئیات
• انرژی پشتیبان خانگی با ظرفیت 3072Wh{1}
• خروجی AC دارای 3600 وات / نوسان 7000 وات
• ورودی شارژ AC اتحادیه اروپا تا 2500 وات
• ورودی شارژ AC ایالات متحده تا 1800 وات
• ورودی شارژ خورشیدی تا 2100 وات
• خروجی جریان بالای 12V/30A اندرسون
• قابل ارتقا با Y2-BAT، تا 15 بسته
• بدنه 37.8 کیلوگرمی با چرخ های یکپارچه
طبقه بندی محصول
نیروگاه های پشتیبان خانگی
Share to
شرح

مشرف به کوه‌های کوچک بی‌شمار (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. یکی از تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان پیشرو نیروگاه برق پشتیبان خانگی قابل افزایش 3600 وات در چین است. ما{4}}تجهیزات تولیدی پیشرو در جهان و قابلیت‌های تولید قوی داریم. به ایستگاه برق پشتیبان خانگی قابل افزایش عمده فروشی 3600 واتی ممتاز از کارخانه ما خوش آمدید.

 

Y3|3 کیلووات ساعت-کلاس پشتیبان‌گیری صفحه اصلی قابل ارتقا

تولید کننده نیروگاه برق پشتیبان خانگی 3600 وات برای پوشش چند{1}}بار طولانی تر

Y3 انرژی ذخیره شده 3072 وات ساعت را با خروجی AC دارای 3600 وات و قابلیت افزایش 7000 وات ترکیب می کند. این برای خریدارانی طراحی شده است که به ذخیره عملیاتی بیشتری نسبت به یک واحد کلاس 2 کیلووات ساعت- و در عین حال حفظ ورودی خورشیدی 2100 وات و سازگاری با باتری های انبساطی Y2-BAT نیاز دارند.

مرز برنامه ریزی:از 3600 وات برای محاسبات بار AC پایدار و 7000 وات فقط برای تقاضای راه اندازی کوتاه استفاده کنید. باتری های انبساط انرژی ذخیره شده را افزایش می دهند. آنها رتبه AC پیوسته اینورتر Y3 را افزایش نمی دهند.
YAZO Y3 3600W 3072Wh expandable home backup power station angled view
3072 وات ساعتظرفیت انرژی پایه
3600Wخروجی AC دارای رتبه
7000Wخروجی موج
2100Wحداکثر ورودی خورشیدی
15حداکثر بسته های Y2-BAT برای Y3 فهرست شده است

ذخیره انرژی

3072Wh به طرح پشتیبان فضای بیشتری قبل از اضافه شدن توسعه می دهد

Y3 3072Wh home backup power station device runtime reference for appliances camping and professional work

ظرفیت پایه 3072 وات ساعت برای خریدارانی مناسب است که قبل از انتقال به سیستم باتری خارجی به ترکیب گسترده‌تری از بارهای ضروری خانگی، موبایل و حرفه‌ای نیاز دارند. زمان اجرا همچنان به وات واقعی، چرخه کار، تلفات تبدیل و وضعیت شروع شارژ بستگی دارد.

قرعه کشی کم

بارهای شبکه و روشنایی

قبل از وسایل اختیاری، بارهای ارتباطی، مسیریابی و روشنایی طولانی-را در اولویت قرار دهید.

قرعه کشی میانی

کامپیوتر، تبرید و رسانه

محاسبه تقاضای همزمان و محاسبه سیکل های کمپرسور در صورت لزوم.

قرعه کشی بالا

تجهیزات پخت و پز و موتور{0}

وات پیوسته و رفتار راه اندازی را به طور جداگانه در برابر محدودیت های 3600 وات و 7000 وات بررسی کنید.

ارقام زمان اجرا{0}تصویر برنامه، تخمین مرجع هستند. برای پیکربندی تجاری از لیست بارگیری واقعی خریدار استفاده کنید.

معماری AC منطقه ای

نسخه های اتحادیه اروپا و ایالات متحده دارای خروجی 3600 وات هستند اما از محدودیت های بای پس متفاوتی استفاده می کنند

Y3 در نسخه های فعلی اتحادیه اروپا و ایالات متحده، همان امتیاز و خروجی افزایشی را حفظ می کند. تفاوت مهم منطقه ای قدرت بای پس است: 3600 وات در نسخه اتحادیه اروپا و 2200 وات در نسخه ایالات متحده.

Y3 EU 220 to 240V output with 3600W rated power 7000W surge and 3600W bypass
نسخه اتحادیه اروپا

220–240 ولت · 3600 وات امتیاز · بای پس 3600 وات

خروجی 50/60 هرتز با نوسان 7000 وات، پورت USB{4}}C 100 و خروجی اندرسون 12 ولت/30 آمپر.

Y3 US 100 to 120V output with 3600W rated power 7000W surge and 2200W bypass
نسخه ایالات متحده

100–120 ولت · 3600 وات امتیاز · بای پس 2200 وات

خروجی 50/60 هرتز با همان موج 7000 وات و مجموعه رابط مستقیم DC/USB.

میدان نسخه اتحادیه اروپا نسخه ایالات متحده
ولتاژ خروجی AC 220–240V 100–120V
فرکانس 50/60 هرتز 50/60 هرتز
خروجی AC دارای رتبه حداکثر 3600 وات حداکثر 3600 وات
خروجی موج 7000W 7000W
حالت دور زدن 3600W 2200W
خروجی اندرسون 12V / 30A 12V / 30A
خروجی USB-A1 5V3A; 9V2A; 12V1.5A 18W در هر پورت 5V3A; 9V2A; 12V1.5A 18W در هر پورت
خروجی USB-A2 5V2A 5V2A
خروجی USB-C 5V3A; 9V3A; 12V3A; 20V5A 100W در هر پورت 5V3A; 9V3A; 12V3A; 20V5A 100W در هر پورت

توان شارژ منطقه ای

شارژ اتحادیه اروپا به 2500 وات می رسد در حالی که سقف ورودی ایالات متحده 1800 وات است

سیستم شارژ Y3 از سقف‌های AC مختلف بر اساس بازار استفاده می‌کند، اما از همان مشخصات خورشیدی 2100 واتی استفاده می‌کند. هنگامی که ورودی های AC، خورشیدی و خودرو با هم ترکیب می شوند، ورودی کل باید همچنان در محدوده حداکثر ورودی منطقه ای نشان داده شده برای نسخه سفارش داده شده باقی بماند.

Y3 EU 2500W AC 2100W solar and vehicle charging input specifications
شارژ اتحادیه اروپا

220–240 ولت · حداکثر 13 آمپر · حداکثر 2500 وات

مجموع ورودی AC + خورشیدی + خودرو باید در حداکثر سقف ورودی 2500 وات اتحادیه اروپا باقی بماند.

Y3 US 1800W AC 2100W solar and vehicle charging input specifications
شارژ ایالات متحده

100–120 ولت · حداکثر 16 آمپر · حداکثر 1800 وات

مجموع ورودی AC + خورشیدی + خودرو باید در حداکثر سقف ورودی 1800 وات ایالات متحده باقی بماند.

ورودی خورشیدی

12-148 ولت MPPT

محدوده کاری 18–140 ولت، حداکثر تا 15 آمپر و حداکثر 2100 وات.

ورودی خودرو

12–15 ولت · حداکثر 8 آمپر

مسیر شارژ کمتر-برای سیستم‌های الکتریکی خودرو سازگار.

برنامه ریزی آرایه

Voc، Vmp و جریان را بررسی کنید

قبل از تأیید آرایه PV، مقادیر الکتریکی پانل و سخت افزار اتصال را تأیید کنید.

خروجی مستقیم DC و USB

پریزهای AC را برای بارهای اینورتر رزرو کنید و دستگاه های سازگار را به DC هدایت کنید

اندرسون

12V / 30A

اتصال DC جریان بالا برای تجهیزات سازگار و کابل‌های دارای رتبه‌بندی صحیح.

سوکت ماشین

12 ولت / 10 آمپر · مجموع 120 وات

مسیر خروجی 12 ولت جداگانه برای وسیله نقلیه سازگار و دستگاه های قابل حمل.

USB-C

2 × 100W

از لپ‌تاپ‌های سازگار و لوازم الکترونیکی همراه از طریق USB-C PD پشتیبانی می‌کند.

USB-A

3 × 18W + 1 × 10W

چندین پورت USB کمتر{0} را برای لوازم جانبی عمومی و دستگاه های تلفن همراه ارائه می دهد.

استراتژی گسترش

اینورتر 3600W را حفظ کنید و زمانی که زمان اجرا عامل محدود کننده است، Y2-BAT را اضافه کنید

Y3 به عنوان سازگار با باتری های توسعه دهنده Y2-BAT با حداکثر 15 بسته لیست شده است. این به طراحان سیستم اجازه می دهد تا انرژی ذخیره شده را بدون تغییر پلت فرم اینورتر Y3 افزایش دهند.

پایه Y3

3072Wh انرژی ذخیره شده

از واحد پایه زمانی استفاده کنید که ذخیره انرژی آن از قبل به مدت پشتیبان مورد نیاز رسیده باشد.

Y2-BAT

باتری انبساط 2048Wh

در صورت نیاز به زمان اجرا، ظرفیت توسعه سازگار را اضافه کنید.

محدودیت سازگاری

تا 15 بسته

قبل از انتشار یک سیستم چند باتری-، کابل مورد نیاز و جزئیات سیستم‌افزار یا سخت‌افزار آزمایش‌شده را تأیید کنید.

استقرار موبایل

چرخ‌های تعبیه‌شده به جابه‌جایی یک نیروگاه 37.8 کیلوگرمی 3 کیلووات ساعت-در کلاس کمک می‌کنند.

Y3 high capacity portable power station at a camping and outdoor deployment

Y3 یک واحد پشتیبان خانه{1} سنگین‌تر است، اما محفظه دارای چرخ‌ها و دسته حمل و نقل است. این امر آن را برای جابه‌جایی بین فضای ذخیره‌سازی، موقعیت پشتیبان‌گیری در خانه، منطقه کاری موقت یا استقرار در فضای باز کاربردی‌تر می‌کند.

  • پشتیبان‌گیری برای خانه و مشاغل کوچک-
  • تجهیزات اداری و رسانه ای موقت
  • قدرت آشپزی در فضای باز و کمپینگ
  • تجهیزات حرفه ای در محدوده 3600W پیوسته

مشخصات فنی

مشخصات فنی Y3 برای بررسی تدارکات

مدل Y3
نوع محصول نیروگاه برق پشتیبان خانگی 3600W 3072Wh قابل افزایش
ظرفیت باتری 3072 وات ساعت
خروجی AC دارای رتبه 3600W
خروجی موج 7000W
خروجی AC اتحادیه اروپا 220–240 ولت، 50/60 هرتز
خروجی AC ایالات متحده 100–120 ولت، 50/60 هرتز
حالت دور زدن اتحادیه اروپا 3600W
حالت بای پس ایالات متحده 2200W
ورودی شارژ AC اتحادیه اروپا 220–240 ولت، 50 هرتز، حداکثر 13 آمپر، حداکثر 2500 وات
ورودی شارژ AC ایالات متحده 100–120 ولت، 60 هرتز، حداکثر 16 آمپر، حداکثر 1800 وات
ورودی خورشیدی MPPT 12–148 ولت؛ 18–140 ولت، حداکثر 15 آمپر، حداکثر 2100 وات
ورودی خودرو 12 تا 15 ولت، حداکثر 8 آمپر
خروجی USB-A1 5V3A; 9V2A; 12V1.5A 18W در هر پورت
خروجی USB-A2 5V2A
خروجی USB-C 5V3A; 9V3A; 12V3A; 20V5A 100W در هر پورت
12 ولت DC / سوکت ماشین مجموع 12 ولت / 10 آمپر / 120 وات
خروجی اندرسون 12V / 30A
ابعاد 641.5 × 304.5 × 437.5 میلی متر / 25.2 × 11.9 × 17.2 اینچ
وزن خالص 37.8 کیلوگرم / 83.33 پوند
باتری انبساط Y2-BAT; حداکثر 15 بسته به عنوان سازگار فهرست شده است
مرجع حفاظت IP21

شیمی باتری و دامنه گواهی در اینجا به عنوان ادعاهای محصول سخت بیان نشده است زیرا مجموعه واقعی Y3 بررسی شده کنونی شواهد کافی برای انتشار آنها بدون صلاحیت ارائه نمی‌کند{1}.

Y3 dimensions 641.5 by 304.5 by 437.5 millimeters and 37.8 kilogram weight

لجستیک و جانمایی

حول یک محفظه 641.5 × 304.5 × 437.5 میلی متری برنامه ریزی کنید

وزن خالص 37.8 کیلوگرم و محفظه بزرگتر بر عمق قفسه، حمل کارتن، بارگیری وسیله نقلیه و قرارگیری در اطراف بارهای پشتیبان تأثیر می گذارد.

  • عرض: 641.5 میلی متر / 25.2 اینچ
  • عمق: 304.5 میلی متر / 11.9 اینچ
  • ارتفاع: 437.5 میلی متر / 17.2 اینچ
  • وزن خالص: 37.8 کیلوگرم / 83.33 پوند
Y3 package with AC Anderson vehicle 7909 and MC4 charging cables user manual and warranty card

بسته اتصال

پنج کابل شارژ دارای برچسب مسیرهای اتصال AC، خودرو، خورشیدی و اندرسون را پوشش می دهند

تصویر بسته Y3 مجموعه اتصال گسترده ای را نشان می دهد که مناسب برای یک سیستم قابل ارتقا{1} با ظرفیت بالاتر است.

AC

کابل شارژ AC

قبل از تولید، نسخه{0} دوشاخه و ولتاژ بازار مقصد را تأیید کنید.

اندرسون لینک

کابل اندرسون-به-اندرسون

نقش اتصال دقیق را در برابر پیکربندی سیستم سفارش داده شده تأیید کنید.

خودرو / DC

فندک و آداپتور 7909

برچسب بسته‌بندی هر دو کابل-فندک-به-اندرسون و 7909-به آندرسون را نشان می‌دهد.

خورشیدی

کابل MC4-به اندرسون

پس از بررسی ولتاژ و جریان پانل، با سخت افزار PV سازگار استفاده کنید.

بسته فعلی -راهنمای کاربر و کارت ضمانت را نیز نشان می‌دهد. در سفارش خرید نهایی، مقادیر کابل، نوع دوشاخه، زبان سند و نام تجاری را فریز کنید.

Y3 3600W home backup power stations at factory comprehensive electrical test stations

تأیید کارخانه

بررسی‌های کارخانه نیروگاه پشتیبان خانگی 3600 وات باید شامل دور زدن منطقه‌ای و محدودیت‌های شارژ باشد.

مدل{0}}تصویر QC خاص، واحدهای Y3 را در ایستگاه‌های آزمایش برق جامع نشان می‌دهد. بررسی های انتشار باید از مشخصات منطقه ای سفارش داده شده و الزامات گسترش پیروی کنند.

  • هویت مدل Y3، ظرفیت 3072 وات ساعت و نسخه AC سفارش داده شده را بررسی کنید
  • خروجی نامی 3600 وات و رفتار موج 7000 وات را بررسی کنید
  • بای پس 3600W یا US 2200W را در صورت لزوم تأیید کنید
  • شارژ AC منطقه ای و مسیر ورودی خورشیدی 2100 وات را بررسی کنید
  • خروجی های Anderson، USB{0}}C، USB-A و 12V را تأیید کنید
  • بسته کابل{0}}شارژ و هر مورد نیاز Y2-BAT را تأیید کنید

تعریف سیستم عمده فروشی

سفارشات عمده فروشی Y3 باید ذخیره انرژی، دور زدن استفاده و قصد توسعه را تعریف کنند

ما Y3 را برای توزیع‌کنندگان، واردکنندگان، برنامه‌های{1}}برچسب خصوصی و خریداران پروژه عرضه می‌کنیم. یک RFQ انبوه مفید باید بازار مقصد، مشخصات بار و محیط شارژ را قبل از انتخاب ظرفیت توسعه اختیاری تعریف کند.

نسخه برقی

پیکربندی اتحادیه اروپا یا ایالات متحده

کشور مقصد، ولتاژ، فرکانس، استاندارد سوکت و مورد نیاز بای پس را ارائه دهید.

ذخیره انرژی

ظرفیت پایه و زمان اجرا

قبل از تصمیم گیری در مورد کافی بودن 3072 وات ساعت، بارهای ضروری و زمان عملیات مورد نیاز را فهرست کنید.

شارژ / گسترش

آرایه PV و طرح Y2-BAT

داده های الکتریکی خورشیدی و تعداد مورد نیاز باتری انبساط را در صورت وجود ارائه دهید.

بسته تجاری

مقدار، نام تجاری و اسناد

حجم سفارش، آرم، بسته بندی، دفترچه راهنما، اسناد مورد نیاز و تاریخ تحویل هدف را تأیید کنید.

سوالات متداول

سوالات فنی و خرید Y3

خروجی امتیازی و افزایشی Y3 چقدر است؟+

Y3 دارای خروجی AC 3600 وات است و توان موج 7000 وات را فهرست می کند. از 3600 وات برای برنامه ریزی بارگذاری مداوم- استفاده کنید.

آیا نسخه های Y3 اتحادیه اروپا و ایالات متحده قدرت بای پس یکسانی دارند؟+

خیر. برگه‌های خروجی فعلی، بای پس 3600 وات را برای نسخه اتحادیه اروپا و بای پس 2200 واتی را برای نسخه ایالات متحده فهرست می‌کند.

Y3 چقدر از شارژ AC پشتیبانی می کند؟+

نسخه اتحادیه اروپا حداکثر 2500 وات ورودی AC را فهرست می کند، در حالی که نسخه ایالات متحده حداکثر 1800 وات را فهرست می کند.

Y3 چه ورودی خورشیدی را می تواند بپذیرد؟+

Y3 از ورودی خورشیدی تا 2100 وات، با ورودی MPPT 12 تا 148 ولت و محدوده عملیاتی 18 تا 140 ولت تا 15 آمپر پشتیبانی می کند.

آیا Y3 می تواند از باتری های توسعه دهنده Y2-BAT استفاده کند؟+

بله. Y3 به عنوان سازگار با Y2-BAT با حداکثر 15 بسته فهرست شده است. قبل از انتشار سیستم نهایی، کابل مورد نیاز و جزئیات سخت افزار یا سفت افزار تست شده قابل اجرا را تأیید کنید.

Y3 چقدر بزرگ و سنگین است؟+

ابعاد Y3 تقریباً 641.5 × 304.5 × 437.5 میلی متر است و وزن خالص آن حدود 37.8 کیلوگرم است.

آیا می توانم نیروگاه های پشتیبان خانگی Y3 را به صورت عمده سفارش دهم؟+

بله. ما سفارشات Y3 عمده فروشی را از مقدار، بازار مقصد، نسخه الکتریکی، نمایه بار، طرح شارژ، نیاز به گسترش، نام تجاری، بسته بندی و مستندات بررسی می کنیم.

برای قیمت عمده Y3 چه چیزی باید ارائه کنم؟+

لطفاً کشور مقصد، مقدار، ولتاژ و استاندارد سوکت، بارهای متصل، تقاضای راه‌اندازی، هدف زمان اجرا، طرح آرایه خورشیدی، الزامات Y2-BAT، نام تجاری، بسته‌بندی و اسناد مورد نیاز را ارائه دهید.

درخواست یک نقل قول

Y3 را در اطراف حد بای پس منطقه ای و ذخیره انرژی مورد نیاز پیکربندی کنید

بازار مقصد، مقدار مورد نیاز، ولتاژ AC و استاندارد سوکت، بارهای پیوسته و راه‌اندازی، هدف زمان اجرا، مشخصات آرایه‌های خورشیدی، طرح توسعه Y2-BAT، نام تجاری، بسته‌بندی و نیازهای سند برای بررسی فنی و تجاری را به اشتراک بگذارید.

تگ های محبوب: نیروگاه برق پشتیبان خانگی قابل افزایش 3600 وات، تولید کنندگان نیروگاه برق پشتیبان خانگی قابل افزایش 3600 وات، کارخانه

ارسال درخواست