شرکت فناوری انرژی الکتریکی مشرف به کوههای کوچک بیشمار (Xiamen) یکی از تولیدکنندگان و تامینکنندگان پیشرو نیروگاه با ظرفیت بالا 2232wh usb-c در چین است. ما{5}}تجهیزات تولیدی پیشرو در جهان و قابلیتهای تولید قوی داریم. به نیروگاه عمده فروشی 2232wh پریمیوم usb{8}}c با ظرفیت بالا از کارخانه ما خوش آمدید.
تولید کننده نیروگاه های قابل حمل 2232 وات ساعت با ردیف های برق کاملاً جدا شده
Y024 Lite 2232 وات ساعت را ذخیره میکند و خروجی را به سه سطح- مربوطه تقسیم میکند: خروجی متناوب 2400 وات، خروجی بهبودیافته 2600 وات و توان موج 4500 وات. همچنین از شارژ AC تا 1400 وات، ورودی خورشیدی 800 وات و خروجی USB{10}}C با توان 140 وات پشتیبانی میکند و به خریداران یک پلتفرم با ظرفیت{11}بالا برای کمپینگ، مکانهای کاری موقت، خردهفروشی موبایل و بارهای پشتیبان انتخابی میدهد.
قبل از اندازه گیری بار، سه عدد توان را بخوانید
زمانی که توان امتیازی، افزایشیافته و نوسانی بهعنوان محدودیتهای عملیاتی مجزا بهجای یک عدد وات سرفصل در نظر گرفته شود، Y024 Lite آسانتر است.
خروجی AC دارای رتبه
از این سطح برای برنامهریزی بار{0} پیوسته و مجموع دستگاههایی که انتظار میرود با هم کار کنند استفاده کنید.
افزایش / افزایش خروجی
فضای سر کوتاه-کوتاه اضافی را فراهم میکند. نباید به عنوان رتبه بندی پیوسته در مشخصات تدارکات استفاده شود.
خروجی موج
برای تقاضای کوتاه راه اندازی از بارهای سازگار در نظر گرفته شده است. سازگاری ولتاژ همچنان به مشخصات تجهیزات متصل بستگی دارد.
یک پلت فرم Y024 Lite، پروفیل های بازار جداگانه 120 ولت و 230 ولت
رسانه محصول فعلی یک نسخه 120 ولت ایالات متحده و یک نسخه 230 ولت اتحادیه اروپا را نشان می دهد. هر دو از یک سلسلهمراتب 2400 وات، بهبود یافته 2600 وات و 4500 وات استفاده میکنند، در حالی که پیکربندی سوکت AC فیزیکی بر اساس بازار تغییر میکند.
| میدان | نسخه ایالات متحده | نسخه اتحادیه اروپا |
|---|---|---|
| ولتاژ AC | 120V | 230V |
| فرکانس | 50/60 هرتز | 50/60 هرتز |
| خروجی رتبه بندی شده | 2400W | 2400W |
| خروجی پیشرفته | 2600W | 2600W |
| خروجی موج | 4500W | 4500W |
- خروجی USB{0}}C: حداکثر 140 وات در هر نمایه پورت فهرست شده
- USB{0}}یک خروجی: حداکثر 18 وات در هر نمایه پورت فهرست شده
- 12 ولت سیگار-خروجی فندک: 12 ولت / 10 آمپر / 120 وات
تا 1400 وات ورودی AC برای چرخش سریعتر بین استقرار
Y024 Lite از محدودههای ورودی AC متفاوتی برای نسخههای ایالات متحده و اتحادیه اروپا استفاده میکند و در عین حال یک پنجره ورودی خورشیدی با ولتاژ بالا- مشترک دارد. این برای توزیعکنندگانی که به چندین بازار خدمات ارائه میکنند اهمیت دارد، زیرا مشخصات شارژ باید با SKU بازار مقصد ثابت شود.
- ورودی AC ایالات متحده: 90–140 ولت، 50/60 هرتز، حداکثر 12 آمپر و 1400 وات
- ورودی AC اتحادیه اروپا: 200–240 ولت، 50/60 هرتز، حداکثر 6.5 آمپر و 1400 وات
- ورودی خورشیدی: ۱۲–۷۸ ولت MPPT
- محدوده عملکرد PV: 18 تا 75 ولت، تا 14 آمپر و 800 وات
- ورودی خودرو: 12 تا 15.5 ولت، تا 8.5 آمپر
USB{0} پرقدرت-C نیاز به شارژرهای AC جداگانه را کاهش میدهد
برای دستگاههای سازگار با USB{0}}C PD، Y024 Lite نمایههایی تا 28V/5A و 140W ارائه میکند. این باعث میشود که رابط DC برای تیمهای موبایلی که لپتاپ، دوربین، تبلت و سایر تجهیزات USB{6}} را حمل میکنند مفید باشد، در حالی که خروجیهای AC را برای بارهایی که واقعاً به برق AC نیاز دارند، حفظ میکند.
تا 140 وات
با دستگاهها و کابلهای سازگاری که از نمایه برق مورد نیاز USB{0}}C پشتیبانی میکنند استفاده کنید.
تا 18 وات
پشتیبانی از شارژ USB کمتر-بدون اشغال یک سوکت AC.
خروجی سوکت ماشین 120W
یک مسیر DC جداگانه برای بارهای 12 ولتی سازگار در محدوده جریان ذکر شده ارائه می دهد.
مشخصات فنی Y024 Lite برای بررسی تدارکات
| مدل | Y024 Lite |
|---|---|
| نوع محصول | نیروگاه قابل حمل با ظرفیت 2232 وات ساعت- |
| ظرفیت باتری | 2232 وات ساعت |
| خروجی AC دارای رتبه | 2400W |
| افزایش / افزایش خروجی | 2600W |
| خروجی موج | 4500W |
| حالت دور زدن | 2400 وات؛ انتقال EPS کمتر یا مساوی 20 میلی ثانیه در مواد خروجی جریان است |
| نسخه های خروجی AC | 120 ولت آمریکا / 230 ولت اتحادیه اروپا، 50/60 هرتز؛ پیکربندی سوکت بازار مقصد-را تأیید کنید |
| ورودی شارژ AC | حداکثر 1400 وات؛ محدوده ورودی 90–140 ولت آمریکا / اتحادیه اروپا 200–240 ولت |
| ورودی خورشیدی | 12–78 ولت MPPT؛ 18 تا 75 ولت، حداکثر 14 آمپر، حداکثر 800 وات |
| ورودی شارژ خودرو | 12-15.5V، تا 8.5A |
| خروجی USB-C | حداکثر 140 وات، شامل پروفایل های فهرست شده 20 ولت/5 آمپر و 28 ولت/5 آمپر |
| خروجی USB- | تا 18 وات |
| خروجی 12 ولت DC | 12V / 10A / 120W |
| ابعاد | 457 × 270 × 308 میلی متر / 17.99 × 10.62 × 12.13 اینچ |
| وزن خالص | 20.55 کیلوگرم / 45.2 پوند |
| رتبه بندی IP | IP21 |
قدرت-بالا در جایی که دسترسی به شبکه موقت یا نامناسب است
Y024 Lite به بهترین وجه با برنامه هایی مطابقت دارد که از ذخیره سازی 2232 وات ساعت و مسیرهای خروجی متعدد بهره می برند، اما همچنان در محدوده AC پیوسته 2400 وات باقی می مانند.
جلسات طولانی تر با انرژی ذخیره شده بالاتر
برنامه ریزی از بار ترکیبی، هدف زمان اجرا و ورودی خورشیدی موجود به جای فرض یک زمان کار ثابت از ظرفیت 2232 وات ساعت.
قدرت برای نقاط موقت عملیات
در مواردی مفید است که نمایشگرها، تجهیزات پرداخت، روشنایی و وسایل الکترونیکی سازگار به منبع برق قابل حمل بدون دسترسی دائمی به برق نیاز دارند.
ذخیره سازی 2232 وات ساعت در یک محفظه قابل حمل 20.5 کیلوگرمی
آخرین تصویر ابعاد Y024 Lite، بدنه ای با ابعاد 457 × 270 × 308 میلی متر و وزن خالص 20.5 کیلوگرم را نشان می دهد. خریداران میتوانند هنگام برنامهریزی بارگیری وسیله نقلیه، تخصیص قفسه، جابجایی کارتن یا جابجایی موقت-سایت، از این مقادیر استفاده کنند.
- عرض: 457 میلی متر / 17.99 اینچ
- عمق: 270 میلی متر / 10.62 اینچ
- ارتفاع: 308 میلی متر / 12.13 اینچ
- وزن خالص: 20.5 کیلوگرم / 45.2 پوند
دو لوازم جانبی کابل شارژ، با امکانات اضافی کمتر از Y024
آخرین تصویر بسته Y024 Lite دو لوازم جانبی کابل شارژ را نشان می دهد: یک کابل شارژ AC و یک -فندک-به-کابل اندرسون. همین تصویر همچنین یک دفترچه راهنمای کاربر و کارت گارانتی را به عنوان اسناد چاپ شده نشان می دهد.
- کابل شارژ AC در بسته فعلی Lite نشان داده شده است-
- کابل شارژ-فندک-به-اندرسون نشان داده شد
- در مجموعه لوازم جانبی Lite فعلی، کابل اندرسون-به{1}}MC4 نشان داده نشده است
- دفترچه راهنمای کاربر و کارت گارانتی به عنوان اسناد در آخرین تصویر بسته نشان داده شده است
بررسی های کارخانه نیروگاه های قابل حمل 2232 وات ساعت باید هر ردیف قدرت را جداگانه تأیید کند
مدل فعلی{0}}تصویر QA خاص، آزمایش عملکرد، بار، ظرفیت و ایمنی را مشخص میکند. برای تولید عمدهفروشی، مشخصات تایید شده Y024 Lite باید بهعنوان مجموعهای از زمینههای متمایز بررسی شود نه اینکه به یک ادعای حداکثر{3}}وات کاهش یابد.
- خروجی AC دارای 2400 وات را در مقابل SKU تایید شده بررسی کنید
- رفتار افزایش 2600 وات و افزایش 4500 وات را جداگانه تأیید کنید
- ولتاژ AC منطقه ای و پیکربندی سوکت را بررسی کنید
- مسیرهای شارژ AC، PV، وسیله نقلیه و USB{0}}C را تأیید کنید
- ظرفیت، عملکردهای رابط و بسته نهایی- را تأیید کنید
- ادعاهای صدور گواهینامه را فقط زمانی منتشر کنید که محدوده دقیق مدل Y024 Lite تأیید شود
قبل از سفارش خرید عمده Y024 Lite، چهار مورد را فریز کنید
یک مشخصات عمده فروشی مفید برای Y024 Lite باید قبل از شروع تولید، نسخه الکتریکی منطقهای، نمایه بار واقعی، طرح شارژ و بسته ویژه Lite-را قفل کند.
ولتاژ و پریز
کشور مقصد، استاندارد 120 ولت یا 230 ولت، فرکانس و سوکت استاندارد.
رتبه بندی و تقاضای راه اندازی
بارهای پیوسته همزمان را جدا از راه اندازی کوتاه مدت یا افزایش تقاضا فهرست کنید.
ورودی AC، PV و خودرو
شارژ شبکه، ولتاژ/جریان پانل و هر مورد نیاز {0}شارژ وسیله نقلیه را تعریف کنید.
مقدار و بسته بندی-
مقدار، نام تجاری، بسته بندی، کابل های شامل، اسناد و الزامات تحویل هدف را تأیید کنید.
سوالات فنی و منبع یابی Y024 Lite
س: آیا Y024 Lite یک نیروگاه پیوسته 2600 واتی است؟
پاسخ: خیر. سلسله مراتب توان قابل انتشار خروجی متناوب 2400 وات، خروجی افزایش یافته/بوست 2600 وات و خروجی موج 4500 وات است. برای برنامه ریزی بارگذاری مداوم از 2400 وات استفاده کنید.
س: ظرفیت باتری Y024 Lite چقدر است؟
پاسخ: Y024 Lite دارای ظرفیت باتری 2232Wh است. مطالب پروژه بررسیشده فعلی مدلی-در مورد ادعای شیمی باتری خاص برای این PDP ارائه نمیکند، بنابراین شیمی در اینجا ذکر نشده است.
س: نسخه های خروجی ایالات متحده و اتحادیه اروپا چیست؟
پاسخ: رسانه محصول فعلی یک نسخه 120 ولتی ایالات متحده و یک نسخه 230 ولتی اتحادیه اروپا را هر دو در فرکانس 50/60 هرتز نشان می دهد. پیکربندی سوکت نهایی باید با مقصد-SKU بازار تأیید شود.
س: Y024 Lite از چه مقدار ورودی خورشیدی پشتیبانی می کند؟
A: مشخصات ورودی Y024 Lite فعلی حداکثر 800 وات ورودی خورشیدی، با ورودی MPPT 12 تا 78 ولت و محدوده عملیاتی 18 تا 75 ولت تا 14 آمپر را فهرست میکند.
س: آیا Y024 Lite از خروجی 140W USB{2}}C پشتیبانی می کند؟
ج: بله. مشخصات خروجی فعلی نمایههای USB-C تا 28 ولت/5 آمپر و 140 وات را برای دستگاهها و کابلهای USB{5}C PD سازگار فهرست میکند.
س: آیا Y024 Lite می تواند از باتری انبساط استفاده کند؟
پاسخ: هیچ باتری انبساطی برای Y024 Lite در محصول اصلی بررسی شده فعلی ذکر نشده است.
س: بسته Y024 Lite شامل چه مواردی است؟
پاسخ: آخرین تصویر بسته یک کابل شارژ AC، یک -فندک-به-کابل اندرسون، یک دفترچه راهنمای کاربر و یک کارت ضمانت را نشان میدهد. بسته نهایی{4}} باید در نقل قول و PO تأیید شود.
س: برای قیمت عمده یا عمده Y024 Lite چه چیزی باید ارائه کنم؟
پاسخ: لطفاً کشور مقصد، مقدار، ولتاژ و استاندارد سوکت، بارهای متصل، تقاضای راهاندازی، هدف زمان اجرا، طرح شارژ، نام تجاری، بستهبندی، اسناد مورد نیاز و تاریخ تحویل هدف را ارائه دهید.
لطفاً کشور مقصد، مقدار، ولتاژ و استاندارد سوکت، بارهای متصل، تقاضای راهاندازی، هدف زمان اجرا، طرح شارژ، نام تجاری، بستهبندی، اسناد مورد نیاز و تاریخ تحویل هدف را ارائه کنید.
یک پیکربندی انبوه Y024 Lite در اطراف نمایه بازار خود بسازید
بازار مقصد، مقدار، ولتاژ متناوب و استاندارد سوکت، بارهای متصل، تقاضای راهاندازی، راهاندازی خورشیدی، زمان اجرا مورد انتظار، نام تجاری، بسته{0}}و الزامات سند را به اشتراک بگذارید تا بتوانیم پیکربندی صحیح Y024 Lite را بررسی کنیم.
تگ های محبوب: 2232wh usb-c نیروگاه با ظرفیت بالا، چین 2232wh usb-c تولید کنندگان نیروگاه با ظرفیت بالا، کارخانه
